Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
28 marca 2023

Stoisko PAIH na SIAL America 2023

Las Vegas, USA
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorców z sektora spożywczego do współtworzenia stoiska promocyjnego na targach SIAL America 2023. Wydarzenie odbędzie się w Las Vegas (USA), w dniach 28˗30 marca 2023 r.

SIAL America 2023


SIAL America należą do światowej sieci wydarzeń SIAL, które odbywają się również między innymi w Paryżu i Szanghaju. To jedyna w USA impreza targowa, adresowana do 10 sektorów branży rolno-spożywczej. W SIAL America uczestniczą wiodące w Stanach Zjednoczonych stowarzyszenia producentów produktów spożywczych i napojów. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia, PAIH organizuje stoisko promocyjne dla polskich przedsiębiorców.

Obecność na stoisku zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznych Biur Handlowych PAIH w Houston i Nowym Jorku.


Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 1 marca 2023 r.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Paulina Mieczkowska-Licon: paulina.mieczkowska@paih.gov.pl.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij