Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
7 grudnia 2022

IV Brytyjsko-Polskie Forum Technologiczne

Londyn, Wielka Brytania
Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), Ambasada RP w Londynie oraz British-Polish Chamber of Commerce zapraszają na IV Brytyjsko-Polskie Forum Technologiczne, które odbędzie się 7 grudnia 2022 roku, w londyńskim Queen Elisabeth II Conference Centre.

IV Brytyjsko-Polskie Forum Technologiczne


To już czwarta edycja Brytyjsko-Polskiego Forum Technologicznego. Wydarzenie umożliwia nawiązanie relacji między polskim a brytyjskim biznesem w sektorze wysokich technologii. Jego celem jest określenie nowych możliwości współpracy w zakresie rynku kapitału wysokiego ryzyka, outsourcingu, pracy zdalnej, badań i rozwoju, optymalizacji transgranicznej sprzedaży technologii, a także tworzenia hubów technologicznych w Polsce. Adresujemy je do polskich i brytyjskich menedżerów odpowiedzialnych za stan, rozwój i wdrożenie technologii informacyjnych w organizacji. Dotychczasowe odsłony wydarzenia zaowocowały współpracą polskich firm z największymi w Europie graczami na scenie high-tech.

W IV Brytyjsko-Polskim Forum Technologicznym będą uczestniczyć przedstawiciele polskich - Ministerstwo Rozwoju i Technologii, PAIH, SODA PL - i brytyjskich instytucji: The Department for Digital, Culture, Media and Sport, TechUK, Innovate UK, Tech Nation, Coadec, Departament of International Trade (DIT), Tech Nation, Morgan Stanley.

Szczegóły dotyczące rejestracji i programu wydarzenia znajdują się tutaj »Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij