Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
3 października 2022

II Polskie Forum Gospodarczo-Technologiczne w Szwajcarii

Berno, Szwajcaria
Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) oraz Ambasada RP w Bernie zapraszają na drugą edycję Polskiego Forum Gospodarczego w Szwajcarii, którego celem jest rozwój partnerstwa w zakresie nowych technologii. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-4 października, stanowiąc bilateralną platformę współpracy liderów świata biznesu, nauki i polityki w samym sercu Berna.

II Polskie Forum Gospodarczo-Technologiczne w Szwajcarii


Szwajcaria jest ósmym co do wielkości zagranicznym inwestorem w Polsce. Nasze gospodarki są ze sobą ściśle powiązane, a stosunki dwustronne opierają się na długoletniej tradycji i wzajemnej sympatii. Intensywna współpraca odbywa się na płaszczyźnie zarówno kulturalnej, jak i gospodarczej. Dlatego podobnie jak przed rokiem, w Polskim Forum Ekonomicznym będą uczestniczyć polscy i szwajcarscy przedsiębiorcy, naukowcy, inżynierowie, przedstawiciele organizacji wsparcia biznesu oraz instytucji rządowych obu krajów.

W centrum zainteresowania Forum znajdą się zagadnienia związane z dwustronną współpracą inwestycyjną i handlową, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy samorządowej, jak również nowe technologie i powiązania między światem nauki a biznesem. Na Forum złoży się siedem sesji tematycznych. Agenda wydarzenia przewiduje też spotkania B2B, które pozwolą na wzmocnienie polsko-szwajcarskiego networkingu. Wydarzenie w Bernie będzie wyjątkową okazją do spotkań z szerokim gronem fachowców, partnerów biznesowych i inwestorów, oraz do nawiązania i podtrzymania istniejących relacji biznesowych i naukowych. Spotkanie w stolicy Szwajcarii to jednocześnie możliwość wysłuchania opinii ekspertów i analityków na temat najnowszych trendów oraz stojących przed przedsiębiorcami i samorządowcami wyzwań.

Wydarzenie odbędzie się w j. polskim i niemieckim. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz rejestracyjny do 28 września.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij