Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
20 maja 2022

Wystawa Ulttyq Onim 2022

Nur-Sułtan, Kazachstan
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w wystawie kazachstańskich producentów "Ulttyq Onim 2022", która odbędzie się w dniach 20-22 maja 2022 roku w Nur-Sułtanie. Spotkanie jest jednym z najważniejszych wydarzeń na rynku mikro, małej i średniej przedsiębiorczości Republiki Kazachstanu.

ULTTYQ ÓNIM


Event odbywa się od 2015 roku w celu przedstawienia oferty wiodących kazachstańskich producentów. Uczestnikami wystawy są firmy, które otrzymały wsparcie Funduszu "DAMU". Liczba uczestników spotkania zwiększa się co roku - liczba odwiedzających wzrosła z początkowego 1 000 osób do 15 000 w ostatniej edycji, natomiast wystawców z 80 do 500. W wystawie "Ulttyq Onim 2019" uczestniczyło 7 delegacji zagranicznych (Azerbejdżan, Dominikana, Malezja, Republika Korei, Polska, Turcja, Uzbekistan), 5 organizacji międzynarodowych (Euroazjatycki Bank Odbudowy i Rozwoju, Azjatycki Bank Rozwoju, UNDP Kazachstan, Islamska Korporacja ds. Rozwoju Sektora Prywatnego, Ernst &Young), a także przedstawiciele biznesu 6-ciu państw (Azerbejdżan, Pakistan, Polska, Rosja, Turcja, Uzbekistan). W 2019 roku w ramach wystawy podpisano ponad 70 umów na łączną kwotę ponad 1 mln USD.

Bardziej szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz katalogi uczestników z lat poprzednich można zobaczyć na stronie internetowej wystawy.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu serdecznie zaprasza do odwiedzenia tegorocznej edycji wystawy. Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kazachstanie wspólnie z Funduszem Rozwoju Przedsiębiorczości "DAMU" gotowe jest udzielić wsparcia w zakresie organizacji spotkań dwustronnych z potencjalnymi kazachstańskimi partnerami.

W przypadku ewentualnych pytań zapraszamy do kontaktu:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij