Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
20 maja 2022

Caucasus Build 2022

Tbilisi, Gruzja
Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tbilisi serdecznie zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w Międzynarodowych Targach Caucasus Build 2022, które odbędą się w dniach 20-22 maja 2022 r. w Tbilisi.

Caucasus Build 2022


Caucasus Build to jedno z największych i najpopularniejszych wydarzeń branży budowlano-przemysłowej w Gruzji i w całym regionie Kaukazu. Co roku w targach bierze udział ponad 120 podmiotów z całego świata. Organizatorzy przewidują, że w tym roku wydarzenie przyciągnie ponad 3 000 uczestników.

Targi stanowią idealną okazję dla producentów i dostawców materiałów budowlanych, maszyn, technologii i usług do spotkania z gruzińskimi i kaukaskimi firmami budowlanymi, deweloperami, architektami, przedstawicielami instytucji państwowych i innymi kluczowymi podmiotami z branży budowlanej.
 
Więcej informacji o targach na stronie internetowej organizatora.
 
Koszty związane z organizacją stoiska leżą po stronie ZBH PAIH S.A.

Po stronie podwystawcy leżą następujące koszty: przeloty, hotele, transport, wyżywienie, promocja poza stoiskiem narodowym etc.

Firmy zainteresowane udziałem w targach Caucasus Build w roli podwystawcy na polskim stoisku narodowym, zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 22 kwietnia 2022 r.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij