Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
2 maja 2022

PAIH rusza z programem edukacyjnym w ramach projektu Mój biznes za granicą

30 maja br. rozpoczynają się szkolenia w ramach pilotażowego programu edukacyjnego kierowanego do MŚP zainteresowanych ekspansją zagraniczną. Wydarzenie organizowane jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Fundację Przedsiębiorczości Kobiet w ramach projektu Mój biznes za granicą.

Mój biznes za granicą


Mój biznes za granicą to projekt mający na celu wsparcie firm w Polsce zainteresowanych eksportem. W ramach programu przygotowywany jest model wsparcia, który będzie wykorzystywany w obsłudze MŚP rozważających ekspansję zagraniczną. Ma to za zadanie podnieść efektywność polskich MŚP w procesie internacjonalizacji. Projekt realizowany jest w partnerstwie z Fundacją Przedsiębiorczości Kobiet oraz Business France.

Więcej o Mój biznes za granicą »

Celem rozpoczynającego się 30 maja programu edukacyjnego jest budowanie świadomości MŚP na temat własnego potencjału eksportowego. Uczestnictwo w projekcie zapewni wiedzę i narzędzia niezbędne na różnych etapach ekspansji zagranicznej. W ramach programu edukacyjnego przeprowadzone zostaną m.in. szkolenia oraz mentoring biznesowy. Podczas wydarzenia uczestnicy otrzymają diagnozę potencjału eksportowego oraz będą mogli zapoznać się z systemem wsparcia eksporterów.

Więcej informacji o programie edukacyjnym »


Mój biznes za granicą logotypy


MBzG - logotypyPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij