Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
24 marca 2022

China Food and Drinks Fair 2022

Chengdu, Chiny
Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. informuje, że w ramach targów China Food and Drinks Fair, które odbędą się w dniach 24-26 marca 2022 r. w Chengdu w Chinach zorganizowane będzie Polskie Stoisko Narodowe dla polskich przedsiębiorców z sektora spożywczego.

CFDF 2022


Targi CFDF Chengdu to wiodąca impreza targowa skierowana do sektora spożywczego na terenie Chin Zachodnich. Wydarzenie odbywa się cyklicznie dwa razy w roku (odpowiednio w Chengdu i drugiej lokalizacji) od 1955 r. Ostatnia edycja miała miejsce w Tianjinie w dniach 19-21 października 2021 r. i wzięło w niej udział 3504 wystawców z ponad 40 krajów oraz regionów.

W nadchodzącej edycji wiosennej Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje stoisko promocyjne w hali dedykowanej produktom importowanym, w ramach którego polscy przedsiębiorcy z branży spożywczej będą mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów. Ze względu na istniejące ograniczenia w podróżowaniu PAIH S.A. rekomenduje, aby podmioty zainteresowane uczestnictwem w Targach posiadały Reprezentantów Wystawcy na terenie Chińskiej Republiki Ludowej lub przedstawiły inne alternatywne rozwiązanie umożliwiające im udział w Targach.

Wstępnych zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 13 lutego 2022 r.

Bardziej szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Aleksandra Smolak: aleksandra.smolak@paih.gov.pl

Dokonanie zgłoszenia za pomocą formularza oznacza wyrażenie zainteresowania otrzymywaniem dalszych informacji o Targach CFDF i nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.

Szczegółowe warunki uczestnictwa zostaną doprecyzowane w umowie uczestnictwa oraz regulaminie uczestnictwa w Polskim Stoisku Narodowym, które to dokumenty zostaną w najbliższym czasie opublikowane na stronie internetowej PAIH S.A., a przedsiębiorcy, którzy wyrazili chęć udziału w Targach poprzez formularz rekrutacyjny otrzymają je bezpośrednio od przedstawiciela PAIH S.A.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach, które mogą okazać się niepowtarzalną szansą na zaistnienie na rynku Chin zachodnich.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij