Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
5 października 2021

Forum Gospodarcze Polska - Kazachstan

Warszawa
Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Kompania Narodowa Kazakh Invest wraz z Partnerami zapraszają polskie firmy na Forum Gospodarcze Polska-Kazachstan, które odbędzie się w Warszawie 5 października br. Wydarzenie będzie platformą dyskusji pomiędzy przedstawicielami polskich i kazachstańskich firm oraz instytucji publicznych obu krajów.

polska-kazachstan


W Forum Gospodarczym Polska-Kazachstan udział wezmą przedstawiciele polskiego i kazachstańskiego biznesu oraz instytucji państwowych wspierających sektor prywatny.

Celem Forum jest przekazanie informacji i wskazówek niezbędnych przy planowaniu ekspansji na rynek kazachstański oraz umożliwienie bezpośrednich spotkań z kazachstańskimi firmami i instytucjami wsparcia biznesu. Forum skierowane jest do przedstawicieli biznesu oraz instytucji i osób, które wspierają budowanie polsko-kazachstańskich relacji biznesowych.

Agenda wydarzenia obejmuje prezentacje dotyczące potencjału inwestycyjnego Polski i Kazachstanu, a także sesje plenarne, na których omówiona zostanie pespektywa współpracy w sektorze rolno-spożywczym, produkcyjnych i zielonych technologii. W ramach Forum zorganizowane zostaną spotkania B2B, które pozwolą na wzmocnienie polsko-kazachstańskiego networkingu. To okazja do bezpośrednich rozmów z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów; podzielenia się doświadczeniami, ale też przedstawienia konkretnych propozycji biznesowej współpracy w zakresie handlu i inwestycji. Uczestniczy wysłuchają ponadto opinii ekspertów i analityków na temat najnowszych trendów i wyzwań we współpracy dwustronnej.

Forum Gospodarcze Polska - Kazachstan prowadzone będzie w j. polskim i rosyjskim.
Szczegółowa agenda spotkania dostępna jest tutaj.
Lista uczestników ze strony kazachstańskiej jest dostępna tutaj.

Zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny będą przyjmowane do 3 października br.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij