Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Aktualności
Strona główna > Aktualności
30 lipca 2021

Rusza kolejna edycja European FinTech Hackcelerator

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu European FinTech Hackelerator, w którym międzynarodowe jury wyłania najlepsze startupy z branży FinTech. Tegoroczna edycja skierowana jest do innowacyjnych firm dostarczających rozwiązania Green Finance. Drugi rok z rzędu Partnerem Międzynarodowym europejskiej edycji jest polski akcelerator Accelpoint, a Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) jednym z Partnerów Strategicznych inicjatywy. Konkurs stanowi regionalną edycję Global FinTech Hackcelerator realizowanego w ramach Singapore FinTech Festival.

EFH'21_Apply_PAIH


European FinTech Hackcelerator to szansa dla innowacyjnych startupów na zaprezentowanie się przed międzynarodową publicznością na największej konferencji fintechowej na świecie i przyciągnięcie uwagi globalnych korporacji i inwestorów. To też okazja na promocję swojego biznesu w regionie krajów ASEAN. Zwycięzca europejskiej edycji otrzyma nagrodę w wysokości 20 tysięcy singapurskich dolarów oraz możliwość prezentacji na Global FinTech Hackcelerator Demo Day podczas Singapore FinTech Festival, gdzie powalczy o dodatkowe nagrody.

Finalista konkursu oprócz nagrody pieniężnej i możliwości uczestnictwa w Global FinTech Hackcelerator i będzie mógł rozpocząć współpracę z siecią partnerów Accelpoint. Dodatkowo udział w Global FinTech Hackcelerator to szansa na kolejne benefity: 50 tysięcy dolarów nagrody i nawet do 200 tysięcy dolarów grantu POC.

Tegoroczna edycja Singapore FinTech Festival oraz konkursu European FinTech Hackcelerator skupia się wokół tematyki Green Finance. Polska jest coraz bardziej aktywna na Singapore FinTech Festival, promując innowacyjne rodzime firmy, które co roku uczestniczą w wydarzeniu i sięgają po branżowe nagrody. To już kolejna edycja konkursu przygotowywanego przez polski zespół pod kierownictwem akceleratora Accelpoint i Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jako jednego z Partnerów Strategicznych.

Formularz aplikacyjny i harmonogram działań związanych z tegoroczną edycją konkursu znajduje się na stronie.

O Singapore Fintech Festival

Singapore Fintech Festival to największa na świecie platforma dla globalnej społeczności FinTech, a jednocześnie najbardziej prestiżowe wydarzenie w dziedzinie technologii finansowych, łączące startupy, firmy technologiczne, inwestorów, instytucje finansowe, instytuty badawcze czy niezależnych specjalistów w dziedzinie innowacji. Rokrocznie w wydarzeniu bierze udział ponad 50 tys. uczestników. Organizatorami festiwalu są Monetary Authority of Singapore, przy udziale The Association of Banks in Singapore oraz SingEx Holdings. Najbliższa edycja festiwalu planowana jest między 8 a 12 listopada 2021 roku.

O Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) jest instytucją doradczą nadzorowaną przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Agencja jest także jednym z podmiotów wchodzących w skład Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) oraz pierwszym punktem kontaktu dla eksporterów i inwestorów. Działa zarówno w Polsce, jak i poprzez biura na całym świecie. PAIH współpracuje z sektorem publicznym i partnerami regionalnymi, oferując m.in.: szkolenia, audyt i promocję nieruchomości inwestycyjnych, współpracę przy organizacji misji biznesowych oraz wsparcie komunikacyjne przy realizacji wspólnych projektów.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij