Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.
Targi Eco Life Scandinavia – szansa dla polskich producentów kosmetyków naturalnych
W ostatnich latach sektor kosmetyków naturalnych w Szwecji rósł bardzo szybko. Dane za 2018 pokazują wzrost o 26% w ciągu roku i wartość około 1 mld SEK (400 mln PLN). W kolejnych latach spodziewano się stabilnego wzrostu o dalsze 15-20%. Podobna sytuacja miała miejsce w Finlandii. Pandemia COVID-19 zatrzymała ten trend, jednak obecnie spodziewane jest odbicie rynku, co daje polskim firmom kosmetycznym nowe szanse na skuteczną ekspansję na ten niełatwy rynek.
W związku z planowanymi na listopad największymi targami produktów naturalnych w Skandynawii - "Targi Eco Life Scandinavia 2021 - szansa dla polskich producentów kosmetyków naturalnych", eksperci PAIH zaprezentują korzyści wynikające z udziału w tym wydarzeniu.
Zapraszamy na webinarium informacyjne, podczas którego dowiesz się:
- jakie szanse dla polskich kosmetyków na rynku szwedzkim i fińskim widzą nasi eksperci,
- jakie korzyści płyną z wystawienia się na Eco Life Scandinavia,
- jak zgłosić się do udziału w polskim stoisku podczas targów.
Szkolenie poprowadzą:
- Sebastian Magier, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Sztokholmie,
- Melina Viking, Event Manager, Diversified Communications UK,
- Emma Bergqvist, Prezes Zarządu, Natural Organic Cosmetics Sweden,
- Jaana Ailus, Członek Zarządu, Fińskie Stowarzyszenie Kosmetyków Naturalnych Pro luonnonkosmetiikka ry.
Webinarium odbędzie się 18 czerwca o godz. 10:00 i będzie prowadzone w języku polskim i angielskim.
Nasi eksperci

Sebastian Magier
Biuro PAIH w Sztokholmie
Od dwóch lat w PAIH jako Kierownik ZBH Sztokholm.
Posiada też wieloletnie doświadczenie zawodowe w organizacjach międzynarodowych (Euroregion Bałtyk) i instytucjach unijnych (Program Współpracy Transgranicznej INTERREG Południowy Bałtyk). W latach 2010-2019 pracował w Euroregionie Bałtyk i jego organizacjach członkowskich, przede wszystkim w Szwecji. Przez 5 lat skutecznie kierował Sekretariatem Międzynarodowym Euroregionu rozbudowując znaczenie organizacji i portfolio jej projektów międzynarodowych.
Absolwent politologii i stosunków międzynarodowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, skandynawistyki Uniwersytetu Gdańskiego oraz podyplomowych studiów zarządzania projektami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Studiował także stosunki międzynarodowe regionu Morza Batyckiego na Uniwersytecie Södertörns w Sztokholmie i europeistykę na Uniwersytecie w Goteborgu.
Zna język angielski, szwedzki i rosyjski.