Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
9 lutego 2021

Webinarium informacyjne o programie Startup Global in Taiwan!

Wydarzenie online
Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z jednym z największych inkubatorów na Tajwanie - Garage + pragnie zaprosić polskie startupy zainteresowane wejściem na rynek tajwański do udziału w webinarium informacyjnym dotyczącym programu akceleracyjnego Startup Global Program.

Startup Global in Taiwan - Online Info Session


W związku z trwającym naborem do wiosennej edycji SGP podczas webinarium poznasz szczegółowe warunki projektu, a także dowiesz się więcej o korzyściach udziału w programie oraz możliwościach rozwoju biznesu na Tajwanie.

Startup Global Program to 10-dniowy intensywny program akceleracyjny, podczas którego wybrane startupy wezmą udział m.in w spotkaniach B2B z kluczowymi graczami w globalnym łańcuchu dostaw oraz w targach COMPUTEX.

Tym razem to szansa dla startupów działających w AI & Data Analysis, IoT & Smart Devices, Digital Health, CarTech, 5G Technology, Robotics, Smart Energy itp.

Od 2015 r. SGP przyciągnął już ponad 1223 startupów, spośród których 125 zostało wybranych, aby odkryć możliwości biznesowe na Tajwanie. Jedna trzecia z nich nawiązała współpracę z wiodącymi korporacjami Tajwanu, pozyskała inwestorów lub założyła tajwański oddział firmy dzięki wsparciu ze strony Fundacji Epoch.

Podczas spotkania wyjątkowi goście, uczestnicy poprzednich edycji, reprezentujący polskie innowacyjne firmy technologiczne - Artur Podhorodecki, QNA Technology oraz Rafal Sanecki, IS-Wireless podzielą się z nami doświadczeniami związanymi z udziałem w programie.

Webinarium odbędzie się 9 lutego o 10:00.

Rejestracji należy dokonywać poprzez link.

Serdecznie zapraszamy do udziału!Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij