Aktualności
Strona główna > Aktualności
18 października 2019

Polskie Mosty Technologiczne - jesienne roadshow po kraju dla MŚP (Gdynia, Jastrzębie Zdrój)

Zastanawiacie się jak rozwinąć biznes globalnie? Weźcie udział w lokalnych wydarzeniach (Gdynia, Jastrzębie Zdrój), podczas których nasi eksperci powiedzą Wam jak to zrobić z pomocą projektu Polskie Mosty Technologiczne.

Road Show PMT


29 października 2019 r. - Gdynia

Spotkanie w Gdyni z udziałem naszego przedstawiciela - głównym tematem będzie szkolenie dotyczące możliwości uzyskania zwolnienia z podatku dochodowego oraz m.in. informacja nt. Projektu Polskie Mosty Technologiczne.

Organizatorem spotkania jest Urząd Miasta Gdyni wraz z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Szkolenie odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (Aleja Zwycięstwa 96/98, budynek III sala A) w godz. 10.00-12.00.

W listopadzie natomiast mamy zaplanowane dwa ważne wydarzenia z udziałem przedstawiciela Polskich Mostów:

15 listopada 2019 r. - Gdynia

Przedstawiciel PMT weźmie udział w Konferencji pt. "Wsparcie eksportu i umiędzynarodowienie polskich przedsiębiorstw".

Organizatorem wydarzenia jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Spotkanie odbędzie się w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii (ul. Czechosłowacka 3, budynek "Akwarium").

Zapraszamy przedstawicieli MŚP planujących ekspansję na nowe rynki zagraniczne.


18 listopada 2019 r. - Jastrzębie Zdrój

Prezydent Jastrzębia-Zdroju, Pani Anna Hetman organizuje spotkanie gospodarcze skierowane do samorządów Subregionu - Zachodniego oraz przedsiębiorców w związku z działaniami wynikającymi z transformacji regionów górniczych oraz rozwojem innowacyjnych przedsięwzięć. W spotkaniu weźmie udział Pan Profesor Jerzy Buzek. Część warsztatowa będzie skierowana do przedsiębiorców, przedstawiciel PAIH przedstawi korzyści wynikające z udziału w Projekcie Polskie Mosty Technologiczne wspierającym internacjonalizację polskich MŚP.

Zgodnie ze słowami Pana Premiera, Śląsk może i musi być Doliną Krzemową Polski i Europy. Wychodząc naprzeciw temu stwierdzeniu i wiedząc, że nikt nie wypromuje tak siebie jak lokalne firmy oraz mając na uwadze fakt o potrzebie informacji nt. Programu Polskie Mosty Technologiczne wśród świetnych i innowacyjnych przedsiębiorców zaproszenie na to wydarzenie przyjmujemy z radością.


Do zobaczenia w Polsce! Z nami nowe rynki są bliżej niż myślisz!


* * *

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.


PMT - logotypyPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij