Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
16 kwietnia 2019

AEROMART 2019

Montreal, Kanada
W dniach 16-18 kwietnia 2019 r. w centrum konferencyjnym "Palais des Congrès" w Montrealu odbędą się międzynarodowe targi przemysłu lotniczego Aeromart 2019. AEROMART jest platformą biznesową dla dostawców, podwykonawców oraz klastrów z branży lotniczej z całego świata.

Aeromart Logo 2019_art800

 

Wydarzenie organizowane jest przez firmę BCI Aerospace, specjalizującą się w organizacji wydarzeń branżowych dla sektora aeronautyki oraz przemysłu obronnego, oraz aktywnie wspierane przez takie instytucje jak: Aero Montreal (zrzeszenie firm lotniczych prowincji Quebec), Montreal International (agencja rozwoju gospodarczego aglomeracji Montreal), Investissement Québec (agencja inwestycyjna prowincji Quebec) oraz STIQ ( stowarzyszenie producentów prowincji Quebec).

W targach udział weźmie ponad 800 firm z 28 krajów świata. Szacuje się że na targach odbędzie się ponad 11 000 profesjonalnych rozmów biznesowych, a także liczne warsztaty, seminaria w tym: Global Supply Chain Summit.

Polskę na targach Aeromart będą reprezentować, oprócz Zagranicznego Biura Handlowego (ZBH) w Toronto przedstawiciele Polskiej Agencji Kosmicznej, Urzędu miasta Rzeszowa, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz następujące firmy:

  • AP-Tech - firma konsultingowo-projektowa i softwarowa działającej na rynku lotniskowym;
  • BlueSoft Smart Technologies Cluster - firma zajmuje się wdrażaniem technologii informatycznych z zakresu telekomunikacji, automatyki, przemysłowych systemów oświetlenia przeszkód, odnawialne źródeł energii (OZE), mechaniki oraz systemu ruchu lotniczego i bezpieczeństwa lądowego;
  • Dioxid Sp. z o.o. - producent części lotniczych i oprzyrządowania;
  • Galactic Sp. z o.o. - firma specjalizuje się w szerokim zakresie zastosowań powłok nanotechnologicznych w inżynierii powierzchni;
  • Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. - PZL Mielec, spółka zależna Sikorsky Aircraft Corporation - największy w Polsce producent samolotów, rozszerzający profil produkcji o wytwarzanie struktur lotniczych i produkcję helikopterów;
  • PPW Nabor - producent precyzyjnych komponentów gumowych, gumowo-metalowych i metalowych dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego, spożywczego;
  • SatRevolution - firma specjalizuje się w projektowaniu i seryjnej produkcji sztucznych satelitów na potrzeby międzynarodowych agencji kosmicznych oraz innych podmiotów, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego.


W związku z misją polskich firm do Kanady Polska Agencja Kosmiczna w dniu 15 kwietnia na terenie Ontario Investment and Trade Centre w Toronto organizuje seminarium oraz spotkania promujące polski sektor lotniczy. Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację tutaj.

Ponadto podczas targów Aeromart w dniu 17 kwietnia odbędzie się seminarium poprowadzone przez eksperta doliny lotniczej na temat aktualnej sytuacji w przemyśle lotniczym w Polsce.

Zainteresowanych kontaktem z polskimi firmami, a także szczegółowymi informacjami na temat wyżej wymienionych eventów zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij