Aktualności
Strona główna > Aktualności
18 czerwca 2018

EXPO 2020: Konkurs dla firm rozstrzygnięty!

Aż 50 produktów i technologii z branży budowlanej, IT, energetyki, medycznej, spożywczej oraz wyposażenia wnętrz znalazło się na liście referencyjnej polskiego konkursu architektonicznego EXPO 2020.

Lista powstała na podstawie konkursu dla firm ogłoszonego pod koniec kwietnia. Nadsyłanie zgłoszeń trwało do końca maja. Kapituła oceniła spójność projektów z tematami towarzyszącymi polskiej obecności na wystawie, ich potencjał eksportowy, innowacyjność oraz wizerunek.

Podmioty biorące udział w konkursie architektonicznym będą mogły wykorzystać technologie i produkty z listy referencyjnej do tworzenia treści ekspozycji oraz budowy budynku pawilonu Polski. Konkurs zostanie ogłoszony na przełomie drugiego i trzeciego kwartału tego roku.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

***

W marcu tego roku Rada Ministrów powierzyła prezesowi PAIH Tomaszowi Pisuli funkcję Komisarza Generalnego Sekcji Polskiej Światowej Wystawy Expo 2020 w Dubaju. W związku z tym, organizatorem udziału Polski w wystawie została PAIH, a pieczę nad realizacją zadania będzie sprawować MPiT.

Więcej informacji o przygotowaniu udziału Polski w Expo 2020.

 

 

Lista Referencyjna - EXPO 2020


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij