Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Zamówienia Publiczne
Strona główna > Zamówienia Publiczne


< 1 2 3 ... 12 >

Nazwa postępowania
„Świadczenie usług Operatora Pawilonu Polski na Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich”
Przygotowanie autorskiej koncepcji wystawy pod roboczym tytułem „Artefakty” wraz z jej kompleksową realizacją w ramach ekspozycji wewnętrznej Pawilonu Polski na Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju”
Świadczenie kompleksowej usługi międzynarodowego transportu lotniczo–wodno-drogowego elementów wystaw stałych do Pawilonu Polski na Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju oraz kompleksowej usługi montażu i demontażu elementów wystaw stałych w Pawilonie Polski na Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju w podziale na dwie części.
Usługa specjalistyczna w zakresie przygotowania dokumentacji oraz prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych.
Kompleksowe doradztwo w zakresie przygotowania i przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.
Usługa zaprojektowania, organizacji oraz wykonania oprawy audiowizualnej i realizacji technicznej spotkania ministrów ds. gospodarczych V4 i Francji z przedstawicielami biznesu i środowisk akademickich pn. V4+France Business Meeting: Challenges for the pharmaceutical and biotechnology sectors.
Działania komunikacyjne towarzyszące udziałowi Polski w Wystawie Światowej Expo 2020 Dubai
Stworzenie koncepcji, projektu oraz wdrożenie serwisu internetowego www.expo.gov.pl – witryny poświęconej udziałowi Polski w Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju (w oparciu o system zarządzania treścią (CMS) oparty na licencji Open Source)
Zaprojektowanie, organizacja oraz wykonanie oprawy audiowizualnej i realizacja techniczna forów gospodarczych w formule online
Zakup dostępu na jeden rok do danych nt. światowych gospodarek i przedsiębiorstw na rynkach międzynarodowych - 3 części

< 1 2 3 ... 12 >


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij