Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Anna Łagodzińska

Anna Łagodzińska

Biuro PAIH w Seulu

Anna Łagodzińska pełni funkcję Kierownika zagranicznego biura Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w Seulu. Przed obcięciem tego stanowiska była odpowiedzialna za wspieranie ekspansji zagranicznej polskich przedsiębiorców do Korei Południowej, Singapuru, Indonezji oraz Wietnamu m.in. poprzez planowanie działań promocyjnych i marketingowych, budowanie i wspieranie współpracy biznesowej oraz wzajemnych relacji gospodarczych, a także nadzorowanie zagranicznych biur handlowych PAIH w wymienionych krajach.

Włada biegle językiem polskim, angielskim oraz w stopniu komunikatywny językiem koreańskim. Jest osobą o dużej znajomości meandrów rynku koreańskiego, kultury biznesowej Korei Płd. oraz regionu Azji. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu marketingu międzynarodowego oraz trade marketingu, eksportu i sprzedaży, jak również organizacji i koordynacji eventów, które zdobyła w biznesie pełniąc funkcje m.in. Marketing i Export Managera oraz koordynując z sukcesami międzynarodowe kampanie promocyjno-informacyjne.

Jest absolwentką Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego - tytuł magistra.

Piotr Harasimowicz

Piotr Harasimowicz

Biuro PAIH w Ho Chi Minh

Menadżer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym w sektorze chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym w Azji Południowo-Wschodniej. W trakcie kariery zawodowej był m.in. dyrektorem zarządzającym w Minh Son Health, dyrektorem sprzedaży i rozwoju biznesu w IMS Health. Pełnił również funkcję Business Intelligence Managera w Menarini Asia-Pacific i Business Excellence Managera w Abbott Laboratories S.A.

Prowadził niezależną działalność doradczą i inwestycyjną. Pełnił też funkcje członka rad nadzorczych takich organizacji jak Europejska Izba Gospodarcza oraz członek komitetu wykonawczego Centralno-Wschodniej Europejskiej Izby Handlowej w Wietnamie.

Jest absolwentem studiów magisterskich oraz inżynierskich na Akademii Morskiej w Gdyni.

Ewa Małocha

Ewa Małocha

Biuro PAIH w Tokio

Ukończyła Filologię japońską na UAM w Poznaniu i Uniwersytecie w Nagoya oraz studia podyplomowe Zarządzanie logistyczne i zakupy na SGH.

Po studiach pracowała w japońskiej administracji państwowej w prefekturze Aichi. Po powrocie do kraju związana z sektorem prywatnym, zajmując się logistyką i zakupami w japońskich firmach produkcyjnych branży automotive i tekstylnej. Przez ostatnie 12 lat manager branży chemicznej w jednym z największych japońskich koncernów handlowo inwestycyjnych. Od grudnia 2019 r. pełni funkcję Kierownika zagranicznego biura Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w Tokio.

Wieloletnie doświadczenie w wymianie handlowej z Japonią w branżach chemicznej, kosmetycznej, spożywczej. Specjalista różnic kultury biznesowej, tłumacz przysięgły języka japońskiego.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Najbliższe webinaria

Seminarium: Kultura biznesu Indii
21 października 2022 | godz: 10:00

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij