PAIiH
 
  
Komisja Socjalna
Logotypy

S

A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  R  S  Ś  T  U  W  Y  Z  Ź  Ż  inne

Saadi Samira
Kierownik ZBH Addis Abebie
+251 94 5512772
samira.saadi@paih.gov.pl

Sagan Edyta
tel:
Konsultant
PBB - Program Branżowy Brand
p.344, Krucza 50
edyta.sagan@paih.gov.pl

Sandzewicz Karolina
tel: 99 02
kom: 600 400 828
Główny Specjalista
Biuro Polityki Personalnej
p.362, Krucza 50
karolina.sandzewicz@paih.gov.pl

Saxlund Patrycja
Ekspert ZBH Helsinki
DPG
patrycja.saxlund@paih.gov.pl

Senger Krzysztof
tel.: 99 92
P.O. Prezesa Zarządu
p.320, Krucza 50
krzysztof.senger@paih.gov.pl

Serafin Alicja
tel.
Młodszy Konsultant
Obszar Ekspansji Zagranicznej
Zespół Country Managerów
p.330, Krucza 50

Shall Dina
tel.: +20 1147 455 155
Kierownik ZBH Kair
dina.shall@paih.gov.pl

Siry Dorota
Kierownik ZBH Bogota
DPG
tel.: 573 192 583 912
dorota.siry@paih.gov.pl

Sitkarska Justyna
Kierownik ZBH Nigeria
justyna.sitkarska@paih.gov.pl

Siwak Tomasz
Ekspert ZBH w Tokio
DPG
tomasz.siwak@paih.gov.pl

Sitko Magdalena
tel: 98 29
kom: 887 80 316
Starszy Specjalista
Projekty Specjalne - Polskie Mosty Technologiczne/ Next Step Poland
p.316, Krucza 50
magdalena.sitko@paih.gov.pl

Smolak Magdalena

Kierownik ZBH Singapur
DPG
tel.: 65 6584 2298
magdalena.smolak@paih.gov.pl

Smolarek Marta
Kierownik ZBH w Dublinie
DPG
kom.: 694 657 411
marta.dmolarek@paih.gov.pl

Snopek Joanna
Kierownik ZBH Turcja
joanna.snopek@paih.gov.pl

Soroczyńska Aleksandra

tel. 98 90
kom: 887 863 879
Starszy Konsultant
Obszar Ekspansji Zagranicznej
Zespół Country Managerów
p.330, Krucza 50
aleksandra.soroczynska@paih.gov.pl

Stando Wojciech
tel. 447 823 323 240 
Kierownik
ZBH w Londynie
DPG
wojciech.stando@paih.gov.pl

Staniszewska-Strasz Edyta
tel: 99 45
kom: 887 830 314
Starszy Specjalista
Projekty Specjalne - Polskie Mosty Technologiczne/ Next Step Poland
p.313, Krucza 50
edyta.staniszewska@paih.gov.pl

Staszewska Patrycja

tel: +52 55 521 174 70
Kierownik
ZBH Meksyk
DPG
patrycja.staszewska@paih.gov.pl


Staśko Krzysztof
BDM ZBH Nigeria
krzysztof.stasko@paih.gov.pl

Steinmetz Jan
tel: 98 31
kom: 887 830 424
Młodszy Konsultant
Obszar Inwestycji Bezpośrednich
Zespół Doradztwa Lokalizacyjnego
p.346, Krucza 50
jan.steinmetz@paih.gov.pl

Stępień Ewa
tel: 98 04
Specjalista
Biuro Prawne
p.316, Krucza 50
ewa.stepien@paih.gov.pl

Strzałka Dorota
tel: 99 26
kom: 887 867 914
Starszy Konsultant
Projekty Specjalne - Promocja
p.357, Krucza 50
dorota.strzalka@paih.gov.pl

Sułkowska-Sułek Agnieszka
tel: 98 36
kom: 600 400 849
Konsultant
Obszar Inwestycji Bezpośrednich
Zespół Doradztwa Lokalizacyjnego
p.346, Krucza 50
agnieszka.sulkowska@paih.gov.pl

Szajbel-Nikolaou Marta
Ekspert ZBH Ateny
marta.szajbel@paih.gov.pl

Szajda Bartosz

Główny Specjalista - ekspert ds. rynku amerykańskiego
DPG
Bagatela 12
bartosz.szajda@paih.gov.pl

Szejner Ewa
kom: 887 863 880
Project Manager
Biuro Komunikacji
p.358, Krucza 50
ewa.szajner@paih.gov.pl

Szewczyk Andrzej
tel: 98 64
kom: 668 481 109
Country Manager
Obszar Ekspansji Zagranicznej
Zespół Country Managerów
p.328, Krucza 50
andrzej.szewczyk@paih.gov.pl

Szewczyk Artur
tel: 98 25
kom: 600 400 815
Team Lider
Biuro Zarządzania Majątkiem
artur.szewczyk@paih.gov.pl

Szugajew Adam
tel. 98 57
kom: 887 864 406
Konsultant
Obszar Inwestycji Bezpośrednich
Zespół Doradztwa Lokalizacyjnego
p.311, Krucza 50
adam.szugajew@paih.gov.pl

Szweda Agnieszka

tel: 98 30
kom: 600 400 882
Starszy Konsultant
Obszar Ekspansji Zagranicznej
Zespół Country Managerów
p.335, Krucza 50
agnieszka.szweda@paih.gov.pl

Szymaniak Rafał
tel: 99 15
kom: 600 400 856
Konsultant
Obszar Inwestycji Bezpośrednich
Zespół Doradztwa Lokalizacyjnego
p.346, Krucza 50
rafal.szymaniak@paih.gov.pl

Szymańska Joanna
Ekspert ZBH Ateny
joanna.szymanska@paih.gov.pl

Szymaszek Łukasz
Kierownik ZBH Kopenhaga
lukasz.szymaszek@paih.gov.pl