Infolinia Grupy PFR: 800 800 120
  • fb
  • yt
  • tw
Dlaczego Polska
Dlaczego Polska

Szczeciński Park PrzemysłowySzczeciński Park Przemysłowy - dobry adres dla offshore

Szczecin jest istotnym ośrodkiem gospodarczym, posiada potencjał intelektualny i zaplecze naukowo-badawcze. Ma predyspozycje, aby stać się nowoczesnym centrum biznesu w Polsce. Ze względu na warunki oraz tradycje gospodarka morska nadal będzie miała zasadnicze znaczenie dla całego Pomorza Zachodniego.

Szczeciński Park Przemysłowy, utworzony na 50-hektarowym terenie byłej Stoczni Szczecińskiej Nowa, położony jest w północno-wschodniej części Szczecina, około 2 km od centrum miasta. Od strony wschodniej graniczy z rzeką Odrą. Najbliższe sąsiedztwo Parku charakteryzuje się przewagą funkcji produkcyjnej    i usługowej.

Infrastruktura

Na infrastrukturę Szczecińskiego Parku Przemysłowego składają się w głównej mierze obiekty charakterystyczne dla branży stoczniowej, w tym doskonale udźwigowione hale, pochylnie, nabrzeża,  magazyny, place prefabrykacyjne i składowe. Większość obiektów ma uniwersalne zastosowanie, aktywa SPP są bardzo atrakcyjnym majątkiem do prowadzenia produkcji wielkogabarytowych konstrukcji stalowych, nie wyłączając produkcji statków. Preferowane branże na terenie SPP to branża offshore i stalowa.

Oferta

  • Kooperacja - na terenie Szczecińskiego Parku Przemysłowego działa kilkanaście firm branży stalowej i offshore, zapewniających wysoką jakość wykonania, otwartych na współpracę zarówno ze sobą nawzajem, jak i z partnerami zewnętrznymi. Również SPP świadczy usługi obsługi dźwigowej, obróbki blach i profili i socjalne.
  • Brownfield - do dyspozycji inwestorów, planujących realizację projektów na terenie Szczecińskiego Parku Przemysłowego, są wszystkie aktywa SPP wymienione powyżej (Infrastruktura).
  • Greenfield - na potrzeby budowy własnych obiektów przez inwestorów przygotowaliśmy cztery tereny, o wielkości od 0,6 do 1,3 ha, w pełni uzbrojone, z bezpośrednim dostępem do nabrzeża.
  • Biura - dla najemców naszych obiektów przemysłowych, ale również dla innych zainteresowanych, dysponujemy powierzchnią biurową wielkości 2300 m2, z dostępem do w pełni wyposażonej sali konferencyjno-szkoleniowej dla 20 osób.


Kontakt:

Szczeciński Park Przemysłowy Sp. z o.o.
ul. Antosiewicza 1,
71-642 Szczecin
WWW: www.szczecinpark.pl

Grzegorz Huszcz - Prezes Zarządu, 604 979 090, ghuszcz@szczecinpark.pl
Paweł Bartoszewski - Wiceprezes Zarządu, 512 006 662, pbartoszewski@szczecinpark.pl

 


 

Ostatnia aktualizacja 2014-12-08

 


Jeśli chcą Państwo otrzymywać Newsletter, prosimy o wypełnienie formularza

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

Fax: +48 22 334 9889

e-mail dla inwestorów: invest@paih.gov.pl
e-mail dla eksporterów: eksport@paih.gov.pl

NIP:526-030-01-67; kapitał zakładowy: 138.006.600,00 PLN

KRS 0000109815 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa w Warszawie, XII Wydział

Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

webmaster@paih.gov.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

fb yt tw bip internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij