Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Marta Orlikowska

Marta Orlikowska

Biuro PAIH w Kopenhadze

Posiada ponad 15 lat doświadczenia w pracy z rynkiem duńskim.

Absolwentka podyplomowych studiów z zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim oraz public relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Magister skandynawistyki. Stypendystka Demokratifonden. Włada biegle językiem duńskim i angielskim.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła od sektora mody, pracując w centrali LPP S.A. w Gdańsku, gdzie była częścią zespołu, który zakładał odzieżową markę Cropp. W 2004 r. pomagała Furuno Danmark A/S w ich ekspansji na polski rynek i otwarciu spółki córki - Furuno Polska. Ponad dekadę pracowała dla duńskiego ministerstwa spraw zagranicznych, piastując w ambasadzie Danii w Warszawie pozycję oficera ds. polityki i kultury. W latach 2015-2018 kierowała działem komunikacji ambasady Danii w Warszawie, odpowiadając za kontakty z mediami i strategię komunikacji placówki. W 2018 r. związała się z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, dla której prowadzi zagraniczne biuro handlowe PAIH w Kopenhadze.

Prywatnie pasjonatka fotografii mody. Stypendystka Støvring Hojskole w Danii. W 2003 r. obroniła licencjat w dziedzinie fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Maja Justyna

Maja Justyna

Centrum Obsługi Przedsiębiorstw PAIH

Absolwentka stosunków międzynarodowych politycznych na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła podyplomowe studia: "Zarządzania marką" w SGH w Warszawie oraz "International Marketing Management" na Uniwersytecie Łódzkim.

Przez kilka lat prowadziła działania marketingowe dla czołowej w Polsce sieci handlowej, następnie zajmowała się zarządzaniem projektami m.in. w sektorze modowym.

W latach 2018-2019 odpowiedzialna w PAIH za branżowy program promocji "BRAND" sektora kosmetycznego oraz modowego. Obecnie odpowiedzialna za wsparcie przedsiębiorstw z sektora kosmetycznego i modowego w ramach Centrum Obsługi Przedsiębiorstw.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Najbliższe wydarzenia

Digital ICT Week 2021
13 września 2021
ITM INDUSTRY EUROPE 2021
31 sierpnia 2021

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij