PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Michael Mazurewicz

Michael Mazurewicz

Biuro PAIH w Nairobi

Urodzony w Pretorii. Ukończył zarządzanie łańcuchem dostaw w brytyjskiej szkole Logistics Institute (University of Hull).

Ma dziesięcioletnie doświadczenie w sprzedaży, logistyce i doradztwie w zakresie administracji biznesowej w Wielkiej Brytanii, w Polsce oraz w Kenii. Od pięciu lat doradza polskim firmom w działaniu na kontynencie afrykańskim, przede wszystkim w RPA i w Kenii. Aktywnie analizuje potencjał biznesowy oraz środowisko konkurencyjne wschodzących rynków Afryki Wschodniej (Kenia, Uganda, Rwanda) ze szczególną znajomością sektorów: motoryzacyjnego, budowlanego oraz przetwórstwa spożywczego.

Thomas Amari

Thomas Amari

Biuro PAIH w Abidżanie

Menedżer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, przez większość tego okresu związany z sektorem usług finansowych. W trakcie kariery zawodowej był m.in. dyrektorem sprzedaży i marketingu w Powszechnym Towarzystwie Emerytalnym Winterthur, dyrektorem ds. rozwoju sprzedaży pośredniej w Amplico AIG Life, dyrektorem sprzedaży pośredniej w LUX MED Ubezpieczenia, dyrektorem ds. współpracy międzynarodowej Gras Savoye Polska, dyrektorem sprzedaży w SFM Group Polska (Fundusze Inwestycyjne), dyrektorem ds. rozwoju biznesu w firmie Aon Polska.

Współpracował z Bank Zweiplus Zurich (Szwajcaria). Był Trenerem Train The Trainer w firmie Point Szkolenia oraz współpracował z firmą szkoleniową Nowe Motywacje. Prowadził niezależną działalność konsultingową.

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe studia ubezpieczeniowe Paryskiej Szkoły Ubezpieczeń i PIU w Warszawie.

Katarzyna Myzuk

Katrzyna Muzyk

Biuro PAIH w Johannesburgu

Ukończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie w Pretorii na kierunku Zarządzanie Inwestycjami.

Zdobyła pierwsze doświadczenie pracując w administracji Funduszów Powierniczych (mutual fund administrators) w firmie Global Administrator‘s. W latach 2013-2020 pracowała dla grupy bankowej FirstRand, najpierw w Rand Merchant Bank (RMB) jako Prywatny Bankier, a potem w First National Bank (FNB) w bankowości biznesowej jako Analityk Kredytów. W tym samym czasie ukończyła studia podyplomowe ze specjalizacją w Ekonomii.

Od 1 kwietnia 2020 r. jest pracownikiem Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Johannesburgu.

Sprawdź nadchodzące webinaria

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij