Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Monika Grzelak

Monika Grzelak

Centrum Inwestycji PAIH

Team Leader w Centrum Inwestycji, specjalizuje się w obsłudze inwestorów z sektora usług nowoczesnych, doradzając im w zakresie lokowania inwestycji w Polsce.

Zanim dołączyła do PAIH, w latach 2008 - 2019 pracowała w firmach konsultingowych z tzw. wielkiej czwórki, m.in. wspierając przedsiębiorców w pozyskiwaniu finansowania nowych inwestycji i projektów badawczo – rozwojowych z funduszy unijnych i środków krajowych.

Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim i w Szkole Głównej Handlowej uzyskując odpowiednio tytuły magistra Iberystyki i Zarządzania.

Karolina Król

Karolina Król

Centrum Inwestycji PAIH

Uzyskała dyplom LL.M. Uniwersytetu w Bonn. Ukończyła również studia w dziedzinie prawa i administracji oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jest absolwentką Akademii Młodych Dyplomatów ze specjalizacją dyplomacja Unii Europejskiej.

W latach 2016-2017 odbyła staż Bluebook w Komisji Europejskiej. Pracowała w jednej z warszawskich kancelarii prawnych i w Ministerstwie Rozwoju w Departamencie Rozwoju Inwestycji.

Obecnie jest ekspertką Centrum Inwestycji Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, specjalizującą się w zagadnieniach z zakresu pomocy publicznej.

Sprawdź nadchodzące webinaria

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij