Wydarzenia ˗ zapisy
Strona główna > Wydarzenia ˗ zapisy > Katalogi > Międzynarodowe Targi FOOD Taipei 2023


Międzynarodowe Targi FOOD Taipei 2023

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do skorzystania z usług PAIH podczas Międzynarodowych Targów FOOD Taipei 2023, które odbędzie się 14˗17 czerwca 2023 r. roku w Tajpej (Tajwan).

Jedynie formularze wypełnione w całości zostaną zaakceptowane (dotyczy to także części formularza przeznaczonej do wypełnienia w języku angielskim). Prosimy również o upewnienie się, że podany adres e-mail jest prawidłowy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 czerwca 2023 r. Skorzystanie z usługi PAIH jest bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Na potrzeby targów zostanie przygotowany w wersji cyfrowej i fizycznej katalog oferty produktów polskich firm.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo w udziale w wydarzeniu będą miały firmy, które:

  1. przesłały zgłoszenie w pierwszej kolejności,
  2. nie mają podpisanej umowy z lokalnym przedstawicielem handlowym,
  3. deklarują chęć przesłania próbek swoich produktów

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać najpóźniej do 4 czerwca 2023 r. Decyzję, czy Państwa zgłoszenie zostało pomyślnie rozpatrzone otrzymają Państwo najpóźniej do 6 czerwca 2023 r. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mail: jakub.kaminski@paih.gov.pl.  1. 1. Dane kontak­towe
  2. 2. Dane firmy
  3. 3. Dane wizerunkowe
  4. 4. Działalność firmy
  5. 5. Zdjęcia
  6. 6. Oświad­czenia
Dane kontaktowe
Tytuł
Imię
Nazwisko
Stanowisko
Należy podać adres, na który ma być kierowana korespondencja w formie elektronicznej (e-mail), zapewniająca skuteczną komunikację pomiędzy Organizatorem PAIH S.A. a Uczestnikiem.
E-mail firmowy
Powtórz e-mail
Telefon
Dane firmy
Podaj NIP lub REGON

Poniższe dane posłużą do stworzenia katalogu polskich firm uczestniczących w Forum, dlatego prosimy o wypełnienie ich w języku angielskim.

Dane wizerunkowe firmy
Company name (name that will be placed in the catalogue)
Website
Prosimy o załączenie logotypu firmy. Preferowany format wektorowy (np.: SVG, PDF, AI, EPS). W przypadku gdy format wektorowy jest niedostępny prosimy o grafikę w formacie rastrowym (np. PNG, GIF, JPG, TIFF) o szerokości min. 800 px. Prosimy nazwać plik wg schematu: "logo_nazwa firmy".
Logotyp
Poniższe dane posłużą do stworzenia katalogu polskich firm uczestniczących w Forum, dlatego prosimy o wypełnienie ich w języku angielskim.

Szczegóły działalności firmy
About the company's activity: experience, countries of cooperation, innovative solutions, etc. (max. 700 characters)
Products / services: (e.g. "Product A; Product B; Product C;", max. 320 characters)
Czy produkty, które planują Państwo prezentować wpisują się w tematykę targów FOOD Taipei?
Czy posiadają Państwo prawo do dysponowania/prezentowania produktów, które planują Państwo przekazać do prezentacji na targach?
Czy toczą się wobec Państwa firmy postępowania upadłościowe i likwidacyjne?
Czy posiadają Państwo importera/dystrybutora/reprezentanta na Tajwanie?
Zdjęcia promocyjne

Prosimy o załączenie czterech uniwersalnych zdjęć (produktów, usług, zakładu produkcyjnego, siedziby firmy itp.), bez treści (tj. bez tekstów, schematów produkcyjnych, stron z katalogów, printscreenów itp.). Prosimy o zachowanie nazewnictwa plików w postaci: "nazwa firmy_zdjęcie_nr (1,2,3)". Preferowany format JPG, PNG, TIFF, min. 800x800 px. W katalogu zostaną umieszczone trzy spośród przesłanych zdjęć.

Zdjęcie 1:
Zdjęcie 2:
Zdjęcie 3:
Zdjęcie 4:
Oświadczenia
* Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem korzystania z usługi na Targach FOOD Taipei 2023 14˗17.06.2023 i akceptuję jego treść. *
* Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych wprowadzonych przeze mnie w procesie rejestracji na skorzystanie z usług PAIH na targach FOOD Taipei 2023, (dalej „Wydarzenie”) i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PAIH S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 50 (00˗025 Warszawa) moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu zgłoszeniowym w celu udziału w Wydarzeniu. Jestem świadomy, że zgoda może być w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. *
* W związku z działaniami promocyjnymi na Polskim Stoisku PAIH na targach spożywczych FOOD Taipei wyrażam zgodę w imieniu podmiotu, który reprezentuję na nieodpłatnie wykorzystanie i rozpowszechnianie logotypu Przedsiębiorcy przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.) dla celów działań informacyjno-promocyjnych związanych z działalnością PAIH S.A. bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania. Wyrażenie zgody jest jednoznaczne z tym, iż logotyp może zostać umieszczony na stronie internetowej PAIH S.A. oraz na profilach PAIH S.A. w mediach społecznościowych, w tym w szczególności Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube oraz wykorzystane w innych materiałach promocyjnych. Niniejsza zgoda obejmuje wszelkie formy publikacji, w szczególności plakaty reklamowe, ulotki, drukowane materiały promocyjne, spoty telewizyjne, reklamę w gazetach i czasopismach oraz w Internecie itp. Zgoda nie jest ograniczona ani czasowo, ani terytorialnie. *
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PAIH S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 50  (00˗025 Warszawa) moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu zgłoszeniowym w celu otrzymywania informacji o charakterze marketingowym, tj. informacji o planowanych wydarzeniach o charakterze informacyjno-promocyjnym, organizowanych przez PAIH S.A., informacji na temat wsparcia PAIH S.A. dla polskich eksporterów oraz inwestorów. Jestem świadomy, że zgoda może być w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. **
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PAIH S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krucza 50  (00˗025 Warszawa) moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu zgłoszeniowym w celu otrzymywania e˗miesięcznika PAIH. Jestem świadomy, że zgoda może być w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. **


* podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne jednakże niezbędne do udziału w Wydarzeniu

** podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolnePolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij