Infolinia: 800 800 120
  • Facebook
  • Youtube
  • Twitter
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Archiwum > Specjalista ds. Zarządzania Majątkiem

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Zarządzania Majątkiem
w Biurze Zarządzania Majątkiem

Główne zadania:
  • Prowadzenie imiennych kart środków trwałych i drobnego inwentarza, za wyjątkiem obszaru IT;
  • dokonywanie oceny ilości środków trwałych i drobnego inwentarza;
  • zagospodarowywanie składników majątku ruchomego, wycofywanego z eksploatacji;
  • sporządzanie dokumentów dotyczących sprzedaży/likwidacji składników majątku ruchomego;
  • zlecanie i monitorowanie przemieszczania, przekazywania i likwidowania składników majątku ruchomego;
  • udział w inwentaryzacji składników majątkowych;
  • realizację zadań związanych z likwidacją szkód zaistniałych w majątku ruchomym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek administracja);
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość aspektów związanych z właściwym zarządzaniem majątkiem instytucji;
  • doświadczenie w przygotowaniu założeń oraz dokumentacji postępowań publicznych na realizację zadań;
  • rzetelność i uczciwość;
  • terminowość, sumienność;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pakiet socjalny / opiekę medyczną.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Pracę w doświadczonym, prężnym, pozytywnie nastawionym zespole.

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: CV oraz list motywacyjny w języku polskim z dopiskiem "Specjalista ds. Zarządzania Majątkiem" na adres: rekrutacja@paih.gov.pl.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi do wybranych Kandydatów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. z siedzibą przy ul. Krucza 50 w Warszawie wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne z zastrzeżeniem, że niepodanie danych uniemożliwi rozpatrzenie oferty.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

e-mail dla inwestorów: invest@paih.gov.pl
e-mail dla eksporterów: eksport@paih.gov.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij