Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Starszy Specjalista w Departamencie Partnerstwa i Komunikacji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Starszy Specjalista w Departamencie Partnerstwa i Komunikacji

Twoje zadania:

  • realizacja działań z obszaru komunikacji z naciskiem na public relations
  • wsparcie w realizacji zadań związanych z komunikacją wewnętrzną
  • wkład merytoryczny w kampaniach marketingowych dla produktów i usług
  • realizacja stałych oraz projektowych działań PR
  • zarządzenie kontaktami z mediami; nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z dziennikarzami (w tym współpraca z mediami zagranicznymi)
  • redagowanie komunikatów i opracowanie informacji prasowych, komentarzy eksperckich, wypowiedzi przedstawicieli PAIH
  • aranżacja publikacji w mediach polskich i zagranicznych dotyczących PAIH i polskiej gospodarki
  • nadzór nad współpracą z dostawcami usług dla Departamentu
  • asysta w procesie zarządzania komunikacją kryzysową
  • wsparcie w prowadzeniu profili PAIH w mediach społecznościowych
  • planowanie i realizacja wydarzeń wizerunkowych, również w kontekście relacji międzynarodowych

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie pracy w obszarze PR, marketingu, social media
  • wykształcenie wyższe, dziennikarstwo, filologia lub pokrewne
  • język angielski na poziomie min. B2
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • łatwość w pisaniu i redagowaniu tekstów kierowanych do różnych grup odbiorców
  • dobra znajomość zasad poprawności językowej
  • praktyczna znajomość narzędzi i metod planowania kampanii marketingowych (także w mediach społecznościowych)
  • zainteresowanie nowymi trendami w komunikacji, promocji i PR
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność, wielozadaniowość, inicjatywa
  • doskonała organizacja pracy, dokładność i obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij