Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Radca Prawny w Departamencie Prawnym i Zamówień Publicznych

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Radca Prawny w Departamencie Prawnym i Zamówień Publicznych

Twoje zadania:

  • wydawanie opinii prawnych, udzielanie ustnych porad i konsultacji prawnych w zakresie stosowania prawa powszechnie obowiązującego w szczególności: prawa cywilnego, prawa spółek handlowych, w tym związanych z działalnością Zagranicznych Biur Handlowych, prawa pracy, prawa zamówień publicznych
  • przygotowywanie, opiniowanie, negocjowanie umów, porozumień zawieranych przez Agencję
  • opiniowanie dokumentacji związanej z prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówień publicznych, w tym wniosków o wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, projektów umów etc. pod względem zgodności z ustawą PZP oraz wewnętrznymi regulacjami
  • koordynowanie działań związanych z realizacją i przygotowaniem postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Agencji
  • monitorowanie zmian w aktach prawa powszechnie obowiązującego

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu jako Radca Prawny/Adwokat obsługi prawnej w zakresie prawa cywilnego i prawa spółek handlowych (sporządzanie i opiniowanie umów), postępowań o udzielenie zamówień publicznych (warunek konieczny)
  • praktyczna znajomość ustawy PZP w brzmieniu obowiązującym od dnia 1 stycznia 2021 r., prawa cywilnego, prawa pracy, prawa spółek handlowych (warunek konieczny)
  • uprawnienia do wykonywaniu zawodu Radcy Prawnego bądź Adwokata (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymagana znajomość terminologii prawniczej)
  • samodzielność w zakresie realizacji obowiązków
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij