Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Specjalista rozliczeń sprawozdawczo-finansowych projektu realizowanego w ramach Działania 3.3.1, POIR

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista rozliczeń sprawozdawczo-finansowych projektu realizowanego w ramach Działania 3.3.1, POIR

Twoje zadania:

  • realizacja zadań dotyczących sprawozdawczości i rozliczeń Grantobiorców, tj. weryfikacja składanych wniosków rozliczających w ramach projektu (zamówienia w trybie rozeznania rynku i zasady konkurencyjności)
  • opisywanie dokumentów księgowych
  • konsultowanie dokumentów finansowo-księgowych
  • monitorowanie terminowego dokonywania płatności wydatków oraz rozliczeń związanych z projektem
  • opracowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby projektu
  • prowadzenie dokumentacji projektowej w sposób zgodny z zapisami umowy o dofinansowanie
  • współpraca z koordynatorem i kierownikiem proj. oraz innymi jednostkami organizacyjnymi Agencji
  • monitoring zmian w prawie krajowym i unijnym związanych z realizacją projektu

Nasze oczekiwania:

  • znajomość zagadnień związanych z realizacją projektów współfinansowanych ze środków UE
  • wiedza z zakresu zasad kwalifikowalności wydatków i rozliczeń projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej
  • znajomość zagadnień z zakresu ustawy o rachunkowości oraz ustawy o finansach publicznych
  • umiejętność biegłego posługiwania się pakietem Microsoft Office
  • operatywność, zdolności analityczne
  • samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij