Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Specjalista Wydarzeń w Pawilonie Polski na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista Wydarzeń
w Pawilonie Polski na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju

Miejsce pracy: Dubaj

Twoje zadania:

  • bieżąca komunikacja z partnerami, sponsorami i zespołami urzędów marszałkowskich realizującymi w Pawilonie wydarzenia towarzyszące tj. konferencje, prezentacje, występy artystyczne i in.
  • wsparcie organizatorów wydarzeń w zakresie przygotowania wydarzeń towarzyszących w Pawilonie Polski
  • nadzór nad etapem realizacyjnym wydarzeń
  • zabezpieczenie tłumaczy konsekutywnych do obsługi wydarzeń
  • dokonanie uzgodnień z Organizatorami EXPO 2020 w zakresie opłat za publiczne wykonywanie utworów w Pawilonie Polski oraz innych opłat na rzecz Organizatorów EXPO związanych z odbywanymi wydarzeniami organizowanymi przez Zamawiającego
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Organizatora EXPO 2020 w zakresie dokonywania niezbędnych uzgodnień dotyczących wydarzeń organizowanych przez Zamawiającego w Pawilonie Polski i poza Pawilonem Polski
  • bieżąca współpraca z przedstawicielami Zamawiającego w zakresie organizacji wydarzeń towarzyszących, wykonywanie innych koniecznych działań zleconych przez przedstawicieli Zamawiającego w tym zakresie

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym w mowie i w piśmie
  • doświadczenie zawodowe związane z organizacją wydarzeń, koncertów, konferencji w środowisku międzynarodowym lub innych wydarzeń o charakterze promocyjnym
  • znajomość zagadnień związanych z logistyką ekspozycji, wystaw, stoisk informacyjnych
  • nastawienie na rezultaty
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność planowania i realizacji złożonych zadań wieloetapowych
  • efektywna komunikacja

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij