Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Pracownik Techniczny w Pawilonie Polski na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik Techniczny
w Pawilonie Polski na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju

Miejsce pracy: Dubaj

Twoje zadania:

  • obsługa techniczną sceny - podłączanie instrumentów, ustawianie siedzisk
  • nadzór techniczny nad wydarzeniami w sali konferencyjnej - monitoring sprzętu technicznego, ustawianie krzeseł
  • bieżące usuwanie usterek
  • bieżące dokonywanie drobnych napraw technicznych, w tym wymiana materiałów eksploatacyjnych umożliwiających m.in. korzystanie z oświetlenia, klimatyzacji, wody oraz innych urządzeń należących do wyposażenia Pawilonu
  • wsparcie Eksperta Administracyjnego Pawilonu w procesie nadzoru nad bieżącą konserwacją i naprawami prowadzonymi w Pawilonie oraz terenie przyległym
  • zlecanie w porozumieniu z Ekspertem Administracyjnym Pawilonu wymaganych przeglądów urządzeń i instalacji, które stanowią wyposażenie Pawilonu oraz terenu przyległego
  • powiadamianie o wszelkich nieprawidłowościach i zagrożeniach związanych z funkcjonowaniem Pawilonu
  • prowadzenie stałych przeglądów ekspozycji i zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości i niezbędnych napraw do przedstawiciela Generalnego Wykonawcy oraz wspólnie z Ekspertem Administracyjnym Pawilonu nadzór i odbiór tych napraw

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne, preferowane w zakresie elektroniki, elektrotechniki, budownictwa, instalacji sanitarnych lub elektrycznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B ważnego na terenie ZEA
  • wiedza techniczna i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz sumienność
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • umiejętność działania w warunkach stresu

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij