Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Ekspert Administracyjny w Pawilonie Polski na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Ekspert Administracyjny
w Pawilonie Polski na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju

Miejsce pracy: Dubaj

Twoje zadania:

  • nadzorowanie realizacji umów zawartych przez PAIH S.A. z Organizatorem Wystawy EXPO i innym podmiotami na usługi dostawy mediów do Pawilonu Polski w zakresie: dostawy energii elektrycznej, dostawy wody pitnej, wody przemysłowej (nawadnianie, instalacja przeciwpożarowa), wody skondensowanej (klimatyzacja), odprowadzania ścieków, wywozu nieczystości, Internetu, innych usług, wymaganych przez Organizatora EXPO od uczestników Wystawy, które mogą pojawić się w trakcie trwania Wystawy
  • nadzorowanie realizacji umowy zawartej przez PAIH S.A. na świadczenie usług Operatora Pawilonu Polski, w tym w szczególności:
    • nadzór nad personelem ochrony Pawilonu i personelem sprzątającym, w tym monitoring zaopatrzenia w środki czystości i środki dezynfekcji
    • nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu odzieży służbowej personelu, w tym zabezpieczenia regularnego prania odzieży i dokonywania koniecznych napraw odzieży
    • nadzór nad utrzymaniem niezbędnego stanu wyposażenia biura Komisarza Sekcji Polskiej EXPO 2020 w niezbędne materiały biurowe, artykuły spożywcze, itp., a w razie braków zgłaszanie zapotrzebowania do Operatora Pawilonu Polski
  • monitoring stanu wyposażenia pomieszczeń socjalnych i zaplecza sali konferencyjnej w Pawilonie
  • zapewnienie pomocy dla hostess i hostów (praktykantów odbywających praktyki w Pawilonie Polski) dotyczącej otrzymania opieki medycznej w zakresie wynikającym z polisy ubezpieczenia zdrowotnego
  • monitorowanie ilości osób zwiedzających Pawilon Polski i codzienne raportowanie w tym zakresie do przedstawiciela Zamawiającego
  • koordynacja zamówień na catering w związku z organizacją wydarzeń w Sali konferencyjnej - w porozumieniu z Ekspertami Logistyki oraz Operatorem restauracji. W tym celu współpraca z partnerami udziału Polski w Expo 2020 (zespoły urzędów marszałkowskich, resortów, laureatów Programu Partnerskiego)
  • tworzenie planów i harmonogramu wydarzeń w Pawilonie Polski
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z partnerami Zamawiającego w celu dokonywania uzgodnień w zakresie terminów i zakresu wydarzeń przez nich organizowanych na forum Pawilonu i poza Pawilonem (w tym celu Zamawiający udostępni Wykonawcy stosowane umowy zawarte z partnerami)
  • powiadamianie Dyrektora Pawilonu o wszelkich nieprawidłowościach związanych z funkcjonowaniem Pawilonu - w Porozumieniu z obsługą techniczną
  • nadzór nad bieżącą konserwacją i naprawami prowadzonymi w Pawilonie oraz terenie przyległym
  • prowadzenie i bieżąca aktualizacja dokumentacji dotyczącej Pawilonu zgodnie z wymogami prawa
  • przechowywanie i utrzymywanie w należytym stanie dokumentacji dotyczącej Pawilonu
  • wdrożenie i przestrzeganie zasad w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej na terenie Pawilonu oraz terenie przyległym zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • realizacja zadań związanych z ochroną danych osobowych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, administracja, zarządzanie nieruchomościami, kierunki techniczne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym w mowie i w piśmie
  • znajomość języka arabskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w obszarze targów/wystaw międzynarodowych, misji gospodarczych poza granicami Polski, konferencji w środowisku międzynarodowym, lub 3-letnie doświadczenie w pracy przy administrowaniu i zarządzaniu obiektami budowlanymi typu kongresowego/kulturalnego/wystawowego/eventowego, przy czym dodatkowym atutem będzie samodzielne przygotowanie, kierowanie lub też rozliczanie w/w wydarzeń i imprez, lub też sprawowanie funkcji kierowniczych w zakresie zarządzania i administrowania obiektami budowlanymi typu kongresowego/ kulturalnego/ wystawowego/ eventowego
  • doświadczenie w zarządzaniu minimum 5-osobowym zespołem
  • umiejętność organizowania pracy własnej i podległych pracowników
  • praktyczna umiejętność planowania i osiągania wyznaczonych celów
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij