Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Starszy Specjalista w zakresie współpracy z organizatorem Wystawy EXPO w Zespole EXPO 2020 w Dubaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Starszy Specjalista w zakresie współpracy z organizatorem Wystawy EXPO w Zespole EXPO 2020 w Dubaju

Twoje zadania:

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z Organizatorem Wystawy, w tym monitorowanie nowości komunikowanych przez Organizatora
  • znajomość Wytycznych i regulacji wydawanych przez Organizatora Wystawy, w tym bieżące monitorowanie zmian i informowanie pozostałych członków zespołu o nich
  • obsługiwanie inicjatyw ogłaszanych przez Organizatora, w tym przygotowywanie zgłoszeń do poszczególnych programów, jak np. udział w forach biznesowych, wydarzenia PRE-EXPO - wyszukiwanie wpisujących się w dane inicjatywy rozwiązań, produktów czy pomysłów
  • współpraca z instytucjami i urzędami, jak również firmami prywatnymi, które będą zaangażowane w inicjatywy Organizatora Wystawy
  • nadzór nad terminowym przygotowywaniem zgłoszeń przez jednostki zewnętrzne
  • bieżące raportowanie o podejmowanych inicjatywach organizatora i współpraca z koordynatorem ds. komunikacji w zakresie przygotowywania informacji o działaniach Sekcji Polskiej w obszarze inicjatyw organizatora
  • koordynacja z Organizatorem Wystawy kwestii zezwoleń lub innych wymogów formalnych w zakresie organizacji wydarzeń towarzyszących w i poza Pawilonem Polski (np. ustalenie kwestii zaangażowania służb bezpieczeństwa, opieki medycznej itp.)
  • koordynacja współpracy z Organizatorem Wystawy w zakresie kwestii technicznych inicjatyw, przekazywanie pozostałych członkom zespołu informacji w tym zakresie

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w realizacji podobnych projektów
  • praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu opisów przedmiotu zamówienia oraz organizacji udziału firm w wydarzeniach targowych
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym codzienną pracę z dokumentami w tym języku, jak również kontakty z organizatorami wydarzeń targowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w podmiocie publicznym
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów w środowisku międzynarodowym
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym codzienną pracę z dokumentami w tym języku, jak również kontakty z przedstawicielami Organizatora Wystawy
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów wielowątkowych
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy w zakresie nowych zagadnień i przekazywania wiedzy w sposób klarowny

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij