Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Starszy Specjalista w zakresie media relations w Zespole EXPO 2020 w Dubaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Starszy Specjalista w zakresie media relations w Zespole EXPO 2020 w Dubaju

Miejsce pracy: Dubaj

Twoje zadania:

  • realizacja działań media relations w Dubaju, w szczególności zapewnienie obsługi dziennikarzy w Pawilonie Polski oraz przygotowywanie materiałów prasowych poświęconych obecności Polski na Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju
  • bieżąca obsługa zapytań dziennikarzy akredytowanych przy EXPO (obsługa wizyt, udzielanie informacji w formie ustnej i pisemnej, aranżowanie wywiadów, prowadzenie monitoringu mediów, raportowanie do Koordynatora działań komunikacyjnych w PAIH)
  • obsługa informacyjna wszystkich spotkań oficjalnych w Pawilonie Polski oraz spotkań polskich delegacji poza Pawilonem
    współpraca przy przygotowywaniu relacji na potrzeby strony internetowej oraz social media, w tym materiałów multimedialnych
  • współorganizacja eventów prasowych na terenie Pawilonu Polski oraz Expo Media Center
  • współpraca z Koordynatorem działań komunikacyjnych w zespole Expo 2020 Dubai przy realizacji działań komunikacyjnych z partnerami i ambasadorami projektu, a także współpraca komunikacyjna z Organizatorem Expo 2020 w Dubaju

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenia w obszarze komunikacji (w tym: tworzenia strategii marki, prowadzenia działań z zakresu media relations, social media i content marketing)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i w piśmie
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w prowadzeniu działań media relations na rynku ZEA będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność tworzenia kreatywnego, przejrzystego i ciekawego przekazu oraz doboru odpowiednich kanałów komunikacji
  • inwencja, inicjatywa, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z udziałem w realizacji jedynego w swoim rodzaju projektu międzynarodowego o istotnym znaczeniu dla wizerunku Polski na arenie międzynarodowej
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij