Specjalny serwis na czas pandemii dla przedsiębiorców PAIH24: 22 334 99 55
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Starszy Specjalista w zakresie nadzoru działalności komercyjnej w Zespole EXPO 2020 w Dubaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Starszy Specjalista w zakresie nadzoru działalności komercyjnej w Zespole EXPO 2020 w Dubaju

Twoje zadania:

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z Organizatorem Wystawy w zakresie realizacji zobowiązań wynikających z działalności komercyjnej prowadzonej w Pawilonie
  • nadzór nad realizacją umów z operatorem restauracji oraz sklepu w Pawilonie Polski, w tym sklepu on-line
  • bieżąca weryfikacja kosztów zużycia mediów oraz prowadzenie rozliczeń z dostawcami mediów, w tym prowadzenie rozliczeń kosztów z operatorami restauracji oraz sklepu
  • prowadzenie rozliczeń opłat wynikających z prowadzenia działalności komercyjnej w Pawilonie Polski na rzecz Organizatora Wystawy (tzw. "royalities") zgodnie z Wytycznymi Organizatora
  • przygotowanie rozliczeń opłat publiczno-prywatnych związanych z funkcjonowaniem Pawilonu, w tym opłat na rzecz Organizatora oraz instytucji typu lokalny Sanepid, lokalny ZAIKS oraz zlecanie płatności na rzecz wskazanych podmiotów zgodnie z obowiązującymi w PAIH procedurami
  • procedowanie oraz nadzór nad realizacją umów na ubezpieczenie majątkowe Pawilonu oraz ekspozycji

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w rozliczaniu podobnych zakresem projektów
  • doświadczenie zawodowe w realizacji projektów w środowisku międzynarodowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (Business English)
  • umiejętność obsługi MS Excel na poziomie zaawansowanym, mile widziany certyfikat z ukończonego kursu lub szkolenia
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy w zakresie nowych zagadnień
  • skrupulatność, dokładność i cierpliwość w realizacji złożonych zadań na liczbach
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji i predyspozycja do prowadzenia kontaktów na szczeblu oficjalnym

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z udziałem w realizacji jedynego w swoim rodzaju projektu międzynarodowego o istotnym znaczeniu dla wizerunku Polski na arenie międzynarodowej
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij