Infolinia: 800 800 120
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Starszy Specjalista w Biurze Rozwoju Pracownika

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Starszy Specjalista w Biurze Rozwoju Pracownika
(umowa na zastępstwo na okres ok. 1 roku)

Główne zadania:

  • prowadzenie projektów i wsparcie kierowników w przydzielonym obszarze HR
  • koordynowanie procesu oceny okresowej
  • projektowanie planów rozwojowych i ścieżek karier
  • tworzenie i koordynowanie projektów rozwojowych / programów rozwojowych
  • organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, współpraca z dostawcami, prowadzenie dokumentacji związanej z usługami szkoleniowymi
  • przygotowywanie raportów, zestawień i wskaźników
  • udział w projektach z obszaru miękkiego HR
  • przygotowywanie bieżącej komunikacji wewnętrznej w zakresie prowadzonych projektów

Wymagania:

  • minimum 7-letnie doświadczenie w pracy w obszarze "miękkiego" HR (m.in. szkolenia, rozwój, ocena okresowa, zarządzanie talentami, rekrutacja) mile widziane w międzynarodowej organizacji
  • doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu narzędzi HR (plany rozwojowe, wartościowanie stanowisk, ocena okresowa)
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • zdolności organizacyjne, komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • proaktywność, wysokie umiejętności interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2 (warunek konieczny)
  • wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

Prześlij nam swój list motywacyjny oraz CV z zaznaczeniem w tytule nazwy stanowiska na adres:
rekrutacja@paih.gov.pl - Czekamy właśnie na Ciebie!

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi do wybranych Kandydatów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. z siedzibą przy ul. Krucza 50 w Warszawie wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne z zastrzeżeniem, że niepodanie danych uniemożliwi rozpatrzenie oferty.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij