Infolinia: 800 800 120
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Specjalista zakupów w Centrum Administracji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista zakupów w Centrum Administracji

Główne zadania:

  • uczestnictwo w procesach zakupowych
  • zapewnienie dostępności materiałów
  • optymalizacja kosztowa i jakościowa
  • rozwijanie poszczególnych grup asortymentowych
  • współpraca z innymi działami
  • negocjacje warunków współpracy i podpisywanie umów
  • monitoring i analiza rynku, potrzeb klientów i zachowań konkurentów
  • sporządzanie raportów i dokumentacji

Dodatkowe zadania:

  • obsługa sekretariatu Zarządu PAIH S.A.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność organizacji pracy
  • asertywność
  • samodzielność
  • umiejętności komunikacyjne z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę w doświadczonym, prężnym, pozytywnie nastawionym zespole

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:
CV w języku polskim z dopiskiem "Specjalista zakupów w Centrum Administracji"
na adres: rekrutacja@paih.gov.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi do wybranych Kandydatów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. z siedzibą przy ul. Krucza 50 w Warszawie wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne z zastrzeżeniem, że niepodanie danych uniemożliwi rozpatrzenie oferty.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij