Infolinia: 800 800 120
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Ekspert w Biurze Kontrolingu

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Ekspert w Biurze Kontrolingu

Główne zadania:

  • udział w procesie planowania i budżetowania
  • aktywny udział w weryfikacji wykonania budżetu przez Centralę i Zagraniczne Biura Handlowe
  • kontrola wydatków i proponowanie optymalizacji kosztów
  • raportowanie okresowe i ad hoc
  • przygotowanie sprawozdań i raportów finansowych, w tym wynikających z umów o dotacje i regulacji wewnętrznych
  • współpraca przy tworzeniu metodyki weryfikacji opłacalności projektów i zadań realizowanych przez PAIH
  • opiniowanie projektów inwestycyjnych i wniosków powiązanych z zaciąganiem zobowiązań finansowych
  • współuczestniczenie w procesach biznesowych i tworzeniu procedur
  • stawianie czoła nowym wyzwaniom

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w kontrolingu finansowym
  • znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (będzie weryfikowana w procesie rekrutacji)
  • zdolności organizacyjne, komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność, systematyczność, dokładność

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę, w której Twoje nastawienie na jakość i dobrą organizację będą doceniane
  • zgrany zespół, który doceni Twoje zaangażowanie
  • stabilne zatrudnienie w firmie dbającej o pracownika (m.in.: umowa o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny oraz prywatna opieka medyczna)
  • pracę w nowoczesnym biurze z historią - w samym sercu Warszawy
  • możliwość wykorzystywania w pracy języka angielskiego

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:
CV w języku polskim z dopiskiem "Ekspert w Biurze Kontrolingu"
na adres: rekrutacja@paih.gov.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi do wybranych Kandydatów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. z siedzibą przy ul. Krucza 50 w Warszawie wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne z zastrzeżeniem, że niepodanie danych uniemożliwi rozpatrzenie oferty.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij