Infolinia: 800 800 120
  • Facebook
  • Youtube
  • Twitter
Ogłoszenia o pracę
Strona główna > Ogłoszenia o pracę > Ekspert Controllingu

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Ekspert Controllingu

Główne zadania:
  • przygotowywanie rocznego budżetu, prognoz miesięcznych, i kwartalnych, planów finansowych Spółki oraz kontrola ich realizacji
  • analiza zgodności bieżących wyników finansowych z założeniami planów
  • zapewnienie terminowego dostarczania informacji finansowej dla Zarządu Spółki
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby organizacji, zarówno Zarządu jak i poszczególnych jednostek
  • kontrola budżetu dla zdefiniowanych obszarów działalności
  • raportowanie wyników finansowych zgodnie ze standardami i terminami
  • konsolidowanie obszarów controllingowych dotyczących projektów realizowanych przez PAIH SA
  • wypracowanie oraz monitorowanie mierników efektywności dla poszczególnych obszarów
  • kompleksowa analiza kosztów wg ich miejsc powstania i rodzajów w stosunku do budżetu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziane z zakresu controllingu finansowego
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w controllingu lub działach ekonomiczno-finansowych
  • znajomość i wykorzystanie narzędzi controllingowych
  • umiejętność analizy, syntezy i kontroli kosztów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność
  • doświadczenie w firmie o międzynarodowych strukturach – mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę, w której Twoje nastawienie na jakość i dobrą organizację będą doceniane
  • zgrany zespół, który doceni Twoje pomysły, usprawnienia w organizacji życia biura
  • stabilne zatrudnienie w firmie dbającej o pracownika (m.in.: umowa o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny oraz prywatna opieka medyczna)
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

Prześlij nam swój list motywacyjny oraz CV z zaznaczeniem w tytule nazwy stanowiska na adres:
rekrutacja@paih.gov.pl - Czekamy właśnie na Ciebie!

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi do wybranych Kandydatów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. z siedzibą przy ul. Krucza 50 w Warszawie wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne z zastrzeżeniem, że niepodanie danych uniemożliwi rozpatrzenie oferty.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

e-mail dla inwestorów: invest@paih.gov.pl
e-mail dla eksporterów: eksport@paih.gov.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij