Infolinia: 800 800 120
  • Facebook
  • Youtube
  • Twitter
Ogłoszenia o pracę

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Ekspert Audytu

Główne zadania:
  • opracowywanie procedur wspomagających i usprawniających pracę w Spółce oraz metodyki przeprowadzania audytu wewnętrznego
  • tworzenie planu audytów i przeprowadzanie audytów wewnętrznych w Spółce
  • przeprowadzanie analizy uzyskanych informacji, identyfikacja ryzyk w procesach oraz  weryfikowanie ich adekwatności oraz zgodności z obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi,
  • planowanie działań mających na celu mitygowanie zidentyfikowanych ryzyk,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzanych audytów wraz z propozycją rekomendacji i sprawdzanie wykonania zaleceń
  • raportowanie w zakresie stopnia realizacji wyznaczonych zadań, stopnia niezgodności i zaplanowanych działań naprawczych
  • bezpośredni nadzór nad pracą członków zespołu audytowego, weryfikacja wykonania zleconych zadań
  • wykonywanie czynności doradczych na rzecz pozostałych obszarów Spółki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse, Ekonomia
  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze audytu wewnętrznego, zarządzania ryzykiem operacyjnym lub doradztwa procesowego - preferowane doświadczenie w instytucjach finansowych, przede wszystkim w obszarze kontroli ryzyka
  • doświadczenie w analizie i optymalizacji procesów, identyfikowaniu ryzyk oraz projektowaniu mechanizmów kontrolnych,
  • doświadczenie oraz znajomość zagadnień związanych z procesem zarządzania ryzykiem, kontroli wewnętrznej i ładu organizacyjnego,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • umiejętność wykorzystywania technik audytowych i kontrolnych,
  • umiejętność wnioskowania i formułowania ocen, pisania streszczeń i raportów z wykonanej pracy wraz z rekomendacjami,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wysoka umiejętność komunikacji i współpracy w zespole oraz budowanie zaangażowania
    w wykonywane zadania,
  • bardzo dobra organizacja pracy, w tym umiejętność realizowania kilku zadań jednocześnie, ustalanie priorytetów,
  • znajomość programu eNova - będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet socjalny / opiekę medyczną
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Pracę w doświadczonym, prężnym, pozytywnie nastawionym zespole

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

Prześlij nam swój list motywacyjny oraz CV z zaznaczeniem w tytule nazwy stanowiska na adres:
rekrutacja@paih.gov.pl - Czekamy właśnie na Ciebie!

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi do wybranych Kandydatów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. z siedzibą przy ul. Krucza 50 w Warszawie wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne z zastrzeżeniem, że niepodanie danych uniemożliwi rozpatrzenie oferty.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

e-mail dla inwestorów: invest@paih.gov.pl
e-mail dla eksporterów: eksport@paih.gov.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij