Kariera

Ekspert w branży rolno-spożywczej

Lokalizacja: Wietnam (Ho Chi Minh City)

Twoje zadania:

  • wspieranie polskich przedsiębiorców na rynku lokalnym poprzez m.in. aktywne wyszukiwanie potencjalnych partnerów biznesowych i informowanie o warunkach dostępu do rynku spożywczego
  • opracowanie i wdrażanie strategii wspierającej polskie firmy w rozwijaniu działalności eksportowej na rynku lokalnym
  • organizowanie wydarzeń promocyjnych, konferencji branżowych, misji handlowych, wizyt studyjnych, spotkań B2B itp.
  • organizowanie szkoleń i seminariów dla przedsiębiorców
  • budowanie bazy kontaktów biznesowych
  • monitorowanie rolno-spożywczego rynku lokalnego, w tym trendów oraz barier i reglamentacji
  • przygotowanie i aktualizowanie informacji o polskiej ofercie eksportowej
  • przygotowywanie raportów sektorowych, newsletterów, przewodników biznesowych, artykułów prasowych itp.
  • prowadzenie działalności promocyjnej w mediach społecznościowych - prowadzenie profilu poświęconego polskiej żywności
  • monitorowanie mediów w zakresie informacji ekonomiczno-gospodarczych istotnych z punktu widzenia rozwoju eksportu rolno-spożywczego na rynek lokalny
  • przygotowywanie sprawozdań ze zrealizowanych zadań

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe w obszarze business development/sales
  • znajomość języka polskiego oraz wietnamskiego i angielskiego na poziomie min. B2/C1
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi CRM
  • doświadczenie w pracy za granicą w środowisku międzynarodowym, poparte sukcesami w obszarze obsługi klienta biznesowego
  • doświadczenie w kierowaniu projektami
  • znajomość rynku spożywczego Wietnamu; znajomość rynku spożywczego Polski będzie dodatkowym atutem
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i nowych umiejętności
  • komunikatywność, proaktywność, inicjatywa w tworzeniu nowych rozwiązań i projektów
  • gotowość do wystąpień publicznych, rozwinięte umiejętności prezentacji i redakcyjne
  • gotowość do podróży służbowych (Wietnam i Azja Południowo-Wschodnia)

Oferujemy:

  • możliwość realizacji projektów, które będą miały realny wpływ na wzrost polskiego eksportu do Wietnamu
  • stałą i ciekawą pracę w Zagranicznym Biurze Handlowym w Ho Chi Minh City
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • perspektywę rozszerzenia działań o inne kraje Azji Południowo-Wschodniej

Jesteś zainteresowana/y stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.