Infolinia: 800 800 120
  • Facebook
  • Youtube
  • Twitter
Kontakt
Strona główna > Kontakt > Konsultanci branżowi

Zagraniczne Biuro Handlowe NairobiZespół konsultantów branżowych


Skontaktuj się z nami:

Automotive
Grzegorz Gałczyński, tel. 22 334 98 06
e-mail: grzegorz.galczynski@paih.gov.pl


Biotechnologia i farmaceutyka
Katarzyna Panfil, tel. 22 334 98 78
e-mail: katarzyna.panfil@paih.gov.pl

Budowa i wykańczanie budowli
Wojciech Chatys, tel. 22 334 98 44
e-mail: wojciech.chatys@paih.gov.pl

Drony i lotnictwo
Marta Czaban, tel. 22 334 99 80
e-mail:anastazja.kaczmarek@paih.gov.pl
Anastazja Kaczmarek, tel. 22 334 98 17
e-mail:marta.czaban@paih.gov.pl

IT
Wojciech Trusz, tel. 22 334 98 50
e-mail:wojciech.trusz@paih.gov.pl

Jachty i łodzie
Wojciech Nowicki, tel. 22 334 99 98
e-mail: wojciech.nowicki@paih.gov.pl

Kosmetyki
Maja Justyna, tel. 22 334 99 25
e-mail: maja.justyna@paih.gov.pl
Maciej Gałaj, tel. 22 334 98 38
e-mail: maciej.galaj@paih.gov.pl

Maszyny i urządzenia
Marta Czaban, tel. 22 334 99 80
e-mail: marta.czaban@paih.gov.pl

Meble
Magdalena Kaszewska-Suchocka,
tel. 22 334 98 38
e-mail:magdalena.kaszewska@paih.gov.pl

Odzież i biżuteria
Maja Justyna, tel. 22 334 99 25
e-mail: maja.justyna@paih.gov.pl
Wojciech Nowicki, tel. 22 334 99 98
e-mail:wojciech.nowicki@paih.gov.pl

Sprzęt medyczny
Karolina Izdebska, tel. 22 334 99 49
e-mail:karolina.izdebska@paih.gov.pl
Maciej Gałaj, tel. 22 334 98 38
e-mail: maciej.galaj@paih.gov.pl

Żywność
Magdalena Kaszewska-Suchocka
tel. 22 334 98 38
e-mail:magdalena.kaszewska@paih.gov.pl



Zespół konsultantów branżowych to:
  • pierwsza linia kontaktu dla polskich firm planujących
    ekspansję zagraniczną,
  • osoby odpowiedzialne za współpracę z przedsiębiorcami
    i organizacjami branżowymi w Polsce,
  • aktywni uczestnicy działań promocyjnych realizowanych
    na rynkach zagranicznych.


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

e-mail dla inwestorów: invest@paih.gov.pl
e-mail dla eksporterów: eksport@paih.gov.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Facebook Youtube Twitter Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij