Infolinia: 800 800 120
Publikacje<!--</a></li><li style='list-style-type:none;line-height:0;'><span style='padding:0 30px;'> </span><a style='display:none;'>-->
Strona główna > Publikacje > Archiwum > Inne publikacje

Inne publikacje


Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. (obecnie Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.) ma przyjemność zaprezentować Państwu „Katalog potencjału inwestycyjnego miast - Partnerów PAIiIZ S.A.”.

PAIiIZ przygotowała niniejszy katalog w celu wspierania miast, które podpisały z Agencją Porozumienie Partnerskie w ramach pozyskiwania inwestorów zagranicznych i promocji gospodarczej. W publikacji znalazł się opis 31 miast, z którymi Agencja podpisała Porozumienia do końca I kwartału 2013 r.

Katalog został opracowany przez PAIiIZ we współpracy z miastami oraz z Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej i stanowi ogólną charakterystykę gospodarczą poszczególnych miast oraz przekrojowy przegląd ich możliwości inwestycyjnych.

Publikacja jest adresowana do potencjalnych inwestorów zagranicznych planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej w Polsce, którym PAIiIZ (obecnie Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.) pragnie ułatwić dostęp do wiedzy o  dobrze przygotowanych lokalizacjach i przyczynić się w ten sposób do powstania nowych inwestycji.

1.The investment potential catalogue of Polish cities, Warszawa 2013
Katalog potencjału inwestycyjnego miast partnerskich PAIiIZ - wersja angielska
rozmiar: 6314.85 KBliczba pobrań: 5704data dodania: 08-11-2013[pobierz plik]

 


Baltic Development Forum przygotowało przewodnik inwestycyjny po krajach basenu Morza Bałtyckiego "Investor's Guide 2012-2013". Inne wersje publikacji oraz więcej informacji na jej temat można znaleźć tutaj: www.bdforum.org/baltic-sea-region-investors-guide-20122013

1.Investor's Guide 2012-2013
Publikacja Baltic Development Forum
rozmiar: 16098.89 KBliczba pobrań: 1976data dodania: 13-09-2012[pobierz plik]


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij