Infolinia: 800 800 120
Dlaczego Polska

Bałtycki Port Nowych Technologii w Gdyni


Bałtycki Port Nowych Technologii - innowacyjny projekt biznesowy, łączący proces rewitalizacji terenów po dawnej Stoczni Gdynia SA i wspieranie rozwoju przedsiębiorczości na Pomorzu, poprzez łączenie nowatorskich pomysłów technologicznych z produkcją i usługami w kraju i na świecie.Atuty lokalizacji:

  • Wyjazd na A1 (obwodnica)
  • Własne bocznice kolejowe
  • Port i Terminal GCT
  • Lotniska - Rębiechowo i Babie Doły
  • Dogodność transportu publicznego
  • Transport miejski
  • SKM
  • Bliskość terenów miejskich i zaplecza demograficznego dla Inwestorów

Bałtycki Port Nowych Technologii pełni unikatową rolę w odniesieniu do Gdyni, Trójmiasta, jak również całego regionu. Dzięki działaniom PSSE firmy, które zainwestowały w tereny po dawnej Stoczni Gdynia (duże polskie firmy: Crist SA, SR Nauta SA, Gafako sp. z o. o., Vistal SA), a także nowi inwestorzy z polski i zagranicy, mogą swobodnie myśleć o rozwoju otoczenia biznesowego swoich firm.

Bałtycki Port Nowych Technologii dysponuje powierzchnią biurową 7 tys. m2 w nowoczesnym biurowcu klasy B+ znajdującym się przy ul. Czechosłowackiej 3. Biurowiec G-330 „Akwarium” powstał po przebudowaniu starej siedziby zarządu gdyńskiej stoczni. Najemcami biurowca są firmy działające w obszarze gospodarki morskiej – głównie z branży stoczniowej i TSL.

Oprócz powierzchni biurowych na terenie budynku znajdują się sale konferencyjno-szkoleniowe, w tym sala na X piętrze - z imponującym widokiem na nabrzeża stoczni, Portu i Marynarki Wojennej.


Biurowiec G-330 „Akwarium”

Poza modernizacją biurowca PSSE sp. z o.o. zakończyła również proces przebudowy infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, drogowej. Wkrótce nastąpi otwarcie tzw. Parku Konstruktorów, czyli przebudowanego z dawnego biurowca stoczniowego budynku z nowoczesnymi przestrzeniami, przeznaczonymi do projektowania, konstruowania oraz rozwijania nowatorskich projektów. Z powierzchnia 5600m2 6-piętrowego budynku wydzielone zostały 4 kondygnacje z przeznaczeniem na prototypownie oraz 2 kondygnacje na działalność projektową i pomieszczenia biurowe. Projekt jest realizowany we współpracy Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego miasta Gdynia oraz Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o.


„Park Konstruktorów” oraz w tyle Biurowiec G-330 „Akwarium”


Kontakt:

Bałtycki Port Nowych Technologii w Gdyni
ul. Czechosłowacka 3
81-969 Gdynia

Sekretariat: 58 739 64 20, 58 781 29 66
E-mail: bpnt@strefa.gda.pl


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij