Infolinia: 800 800 120
Zamówienia Publiczne
Strona główna > Zamówienia Publiczne

Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. w podziale na części: Część nr I - Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. Część nr II - Świadczenie usług kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. - nr referencyjny: BOK/126/2018

Nazwa postępowania Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. w podziale na części: Część nr I - Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. Część nr II - Świadczenie usług kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.
Numer referencyjny BOK/126/2018
Tryb postępowania Usługi społeczne
Data publikacji 13.12.2018
Termin składania ofert 20.12.2018

Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. w podziale na części:

 Część nr I - Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.

Część nr II - Świadczenie usług kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.

 

Termin składania ofert 03.01.2019 rok, godz. 10:00

Termin otwarcia ofert 03.01.2019 rok, godz. 10:30

Dokumentacja postępowania
Aktualizacje

< Powrót do listy


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

Biuletyn Informacji Publicznej PAIH internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij