Zamówienia Publiczne
Strona główna > Zamówienia Publiczne

Organizacja Polsko-Afrykańskiego Forum Gospodarczego w Dubaju - nr referencyjny: DPZP.DSPG.25/41/2021/PN

Nazwa postępowania Organizacja Polsko-Afrykańskiego Forum Gospodarczego w Dubaju
Numer referencyjny DPZP.DSPG.25/41/2021/PN
Tryb postępowania Przetarg nieograniczony
Data publikacji 10.01.2022
Termin składania ofert 07.02.2022

Polsko-Afrykańskie Forum Gospodarcze jest jednym z najważniejszych i największych wydarzeń gospodarczych towarzyszących udziałowi Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju. Głównym celem wydarzenia jest nawiązanie i zacieśnienie relacji gospodarczych pomiędzy Polską,
a krajami afrykańskimi, wsparcie ekspansji międzynarodowej polskich przedsiębiorców oraz pomoc  w nawiązaniu kontaktów gospodarczych z afrykańskimi i międzynarodowymi partnerami. Realizacja zamówienia przy udziale profesjonalnego wykonawcy zewnętrznego jest niezbędna dla zapewnienia właściwego poziomu organizacji i obsługi planowanego wydarzenia. Sposób i jakość jego realizacji będą miały bezpośredni wpływ na wizerunek Polski na Wystawie Światowej, jak również na realizację celów projektu określonych w Koncepcji programowej udziału Polski w Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju w zakresie wspierania ekspansji międzynarodowej polskich firm.

 

Zamawiający informuje iż, przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest przy użyciu Platformy zakupowej (dalej jako „Platforma zakupowa”) na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://paih.eb2b.com.pl na której udostępniane będą dokumenty zamówienia, zmiany i wyjaśnienia treści SWZ, zmiany terminu składania ofert oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia.


< Powrót do listy


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij