Wydarzenia

Targi "AgroWorld Qazaqstan" oraz "FoodExpo Qazaqstan"

 • Data:
  01 listopada 2023
 • Branża:
  Żywność
 • Miejsce:
  Ałmaty, Kazachstan
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
  PAIH
Polska Agencji Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach rolniczych "AgroWorld Qazaqstan" oraz spożywczych "FoodExpo Qazaqstan", które odbędą się w dniach 1-3 listopada 2023 roku w Ałmaty. Podczas wydarzeń planowana jest organizacja stoiska narodowego z udziałem polskich firm.

AgroWorld Qazaqstan_FoodExpo QazaqstanTargi w Ałmaty to jedne z największych spotkań branżowych w Kazachstanie. W 2022 r. w AgroWorld Qazaqstan wzięło udział ponad 150 firm z 15 państw, zaś w FoodExpo Qazaqstan przeszło 450 przedsiębiorstw z niemal 30 krajów.

Opłata rejestracyjna za udział w targach wynosi ok. 1200 EUR. Obejmuje ona wejściówkę na targi, materiały dla wystawców, utworzenie konta w internetowym katalogu targów, możliwość dodania wpisu i danych firmowych w drukowanym katalogu, zamieszczenie firmy na liście wystawców na stronie internetowej targów.

Koszty związane z wynajmem i zabudową stoiska leżą po stronie PAIH.

Firmy zainteresowane udziałem w targach AgroWorld Qazaqstan oraz FoodExpo Qazaqstan zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 18 sierpnia 2023 r.

Najbliższe wydarzenia

30 listopada - 03 grudnia
Zagrzeb, Chorwacja
30 listopada - 01 grudnia
Helsinki, Finlandia
04 grudnia - 07 grudnia
Dubaj, ZEA