Wydarzenia

Stoisko PAIH na targach Beauty Istanbul 2023

 • Data:
  27 września 2023
 • Branża:
  Kosmetyki
 • Miejsce:
  Stambuł, Turcja
 • Udział PAIH (ZBH):
  TAK
 • Organizator:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w czwartej edycji międzynarodowych targów Beauty Istanbul. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-29 września 2023 r. w Stambule.

Beauty Istanbul 2023

Targi Beauty Istanbul to największa impreza targowa branży kosmetycznej w Turcji. Wydarzenie stanowi idealną okazję dla producentów kosmetyków kolorowych, dermokosmetyków, produktów do pielęgnacji włosów i paznokci, produktów spa i środków czystości do spotkania z tureckimi i zagranicznymi dystrybutorami, przedstawicielami sklepów stacjonarnych i internetowych, aptek, specjalistami i właścicielami salonów urody oraz kosmetologami. Ze względu na swoje centralne położenie pomiędzy kontynentami targi są idealnym miejscem spotkań dla wystawców i odwiedzających z Kaukazu i Azji Środkowej, Bałkanów, Afryki Subsaharyjskiej, Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu, Bałkanów oraz krajów Zatoki Perskiej. W ubiegłorocznej edycji Beauty Istanbul wzięło udział ponad 14000 odwiedzających z 157 krajów oraz 680 wystawców z 59 państw.

Współtworzenie stoiska PAIH podczas wydarzenia daje możliwość zaprezentowania swojej oferty licznym uczestnikom targów oraz nawiązania nowych relacji biznesowych z lokalnymi partnerami.

Koszty związane z wynajmem i zabudową stoiska pokrywa Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Stambule. Po stronie wystawcy leżą koszty takie jak: przeloty, hotel, transport, wyżywienie itd.

Firmy zainteresowane udziałem w targach Beauty Istanbul 2023 i prezentacją oferty w ramach polskiego stoiska zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 25 sierpnia 2023 r.

Liczba miejsc ograniczona.

Najbliższe wydarzenia

04 grudnia - 07 grudnia
Dubaj, ZEA
05 grudnia - 19 grudnia
Gruzja
07 grudnia - 08 grudnia
Kiszyniów, Mołdawia