Parki przemysłowe i technologiczne

Park Technologiczny MMC Brainville

PL | EN


Park Technologiczny MMC Brainville to prestiżowy i nowoczesny obiekt biurowo-laboratoryjny, dedykowany do działalności firm z dziedziny multimediów oraz IT. Jest to również doskonałe miejsce dla firm z pozostałych branż, które chcą rozwijać się w atmosferze otwartości na nowe rozwiązania i w pełni korzystać z możliwości technologicznych, jakie oferuje Park.

MMC Brainville dysponuje specjalistycznym zapleczem IT, umożliwiającym świadczenie usług przede wszystkim w branży multimedialnej oraz filmowej.

Park Technologiczny 3.0 MMC Brainville mieści się na malowniczej działce o powierzchni 2 ha, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie trasy wjazdowej z Krakowa do Nowego Sącza. Forma architektoniczna budynku łączy otwartość, dostępność i łatwą orientację przestrzenną, z cechami nowoczesnego budynku biurowego: różnorodną aranżacją powierzchni, zapewnieniem optymalnych warunków pracy biurowej i wykorzystaniem energooszczędnych technologii (environmental-friendly building).

Profil sektorowy: ICT (m.in. technologie mobilne, internet i nowe media, technologie gier, animacja i grafika 3D, aplikacje i oprogramowanie, telekomunikacja, e-learning).

Na terenie nowoczesnej infrastruktury Parku funkcjonuje powierzchnia najmu, która została zaprojektowana w taki sposób, aby zaoferować Najemcom jak najszerszy wachlarz możliwości.

Dostępne są różnej wielkości powierzchnie od tzw. „open space” do zamkniętych przestrzeni z możliwością modularnego wewnętrznego podziału. Inteligentne systemy budynkowe pomagają utrzymać optymalne parametry komfortu w każdym pomieszczeniu.

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się obszar rekreacyjny, dający możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu. Dzięki temu możemy także przeprowadzać prezentacje w formule „open air”, czy też organizować okolicznościowe spotkania biznesowe w atmosferze spotkania towarzyskiego.

MMC Brainville to Park Technologiczny, który powstał w ramach projektu pn. Park Technologiczny - Miasteczko Multimedialne, zrealizowanego przez Spółkę Miasteczko Multimedialne Sp. z o.o.


Kontakt

Miasteczko Multimedialne sp. z o.o.
Ul. Zielona 27
33-300 Nowy Sącz
Tel. +48 18 44 99 463
Fax. +48 18 44 99 461
biuro@brainville.pl


Powrót »