Parki przemysłowe i technologiczne

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

PL | EN


Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia (PPNT Gdynia) to największy w Polsce hub organizacji działających na styku biznesu, nauki i technologii. Misją Parku jest aktywne wspieranie działań biznesowych i tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi innowacji. Park, jako hub biznesowo-naukowy jest nie tylko siedzibą firm parkowych i centrum biznesowym z nowoczesnymi biurami i pracowniami. To także miejsce spotkań i wymiany myśli przedsiębiorców, projektantów, naukowców, pasjonatów.


Lokalizacja

Gdynia jest portowym miastem nadmorskim położonym nad odnogą Morza Bałtyckiego, Zatoką Gdańską w województwie pomorskim. Wchodzi w skład Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot, który jest największym węzłem transportowym w północnej Polsce. To w Gdyni krzyżują się morskie szlaki transportowe prowadzące ze Skandynawii, Europy Zachodniej i odległych zakątków świata z drogami lądowymi biegnącymi na południe Polski i Europy. Wzdłuż bałtyckiego wybrzeża, przez Gdynię, przebiega także szlak łączący zachód kontynentu z leżącymi na wschodzie krajami nadbałtyckimi.


Oferta

Park to miejsce, które sprzyja pracy twórczej. Działamy z myślą o firmach, by aktywnie wspierać ich projekty biznesowe i naukowe. Znajdziesz u nas nowoczesne biura, prototypownie i laboratoria wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Jeśli jesteś Parkowiczem uprawnionym do skorzystania z pomocy de minimis, możesz ubiegać się o preferencyjnych stawki na wynajem: sal konferencyjnych, biur, prototypowni oraz laboratoriów.

Będąc firmą parkową, możesz korzystać z pakietów darmowych szkoleń, doradztwa biznesowego oraz pierwszeństwa uczestnictwa w organizowanych przez Park wydarzeniach.

Dzięki realizacji projektu Tripolis oferta PPNT Gdynia dla pomorskich MŚP, została rozszerzona o następujące usługi:

  • Design Management: od koncepcji do wdrożenia (usługa Centrum Designu),
  • specjalistyczne usługi badań patentowych i poszukiwań w literaturze patentowej (usługa Informacji Patentowej),
  • świadczenie specjalistycznych usług badawczych z zakresu technik łączonych analizy chemicznej oraz biotechnologii na indywidualne zapotrzebowanie klienta (usługa Bio Laboratorium).


Kontakt

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
al. Zwycięstwa 96/98
80-451 Gdynia
tel.: +48 58 880 81 50
e-mail: biuro@ppnt.pl
www.ppnt.pl


Powrót »