PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Jarosław Al-Abbas

Jarosław Al-Abbas

Biuro PAIH w Kuwejcie

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Specjalista w zakresie automatyzacji procesów biznesowych.

Menedżer, przedsiębiorca z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem związany z sektorem teleinformatycznym. Lead generator, negocjator, specjalista w zakresie planowania strategii sprzedażowej B2B. Networker z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z branżowymi i bilateralnymi izbami gospodarczymi.

Doświadczenie w komunikacji międzykulturowej i biznesowej z krajami arabskimi.

Jan Bochniak

Jan Bochniak

Biuro PAIH w Casablance

Wyszukuje możliwości biznesowe dla polskich przedsiębiorców w Maroku. Pomaga zweryfikować i nawiązać współpracę z partnerami na miejscu, rozwiązać bieżące problemy administracyjne i negocjacyjne poprzez mediację i interwencję.

Z wykształcenia jest tłumaczem konferencyjnym (UJ) i ekonomistą (w trakcie MBA na UoPeople). Ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zespołów i prowadzeniu projektów w rozwoju handlu zagranicznego, głównie w branży budowlanej.

Jego pasją są sporty wytrzymałościowe.

Radosław Kyc

Radosław Kyc

Biuro PAIH w Rijadzie

W trakcie kariery zawodowej odbył praktyki studenckie w Ambasadach RP w Trypolisie, Tunisie i Kairze. Pracował w Libii (tłumacz/asystent prezesa w Libyan-Polish Construction Company), Jordanii dla Canusa CPS (supervisor z ramienia kanadyjskiego podwykonawcy przy projekcie DISI Water Conveyance Project) oraz najdłużej - w Arabii Saudyjskiej (Management Consultant w Gulf Impel Services Co.). Doświadczenie handlowe zdobywał w spółce TradeBridge we Wrocławiu.

Absolwent filologii orientalnej i arabistyki - początkowo w Instytucie Orientalistycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, następnie na rocznym stypendium na Uniwersytecie Jordańskim w Ammanie oraz w Katedrze Arabistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył również studia podyplomowe z zarządzenia w przemyśle naftowym i gazowniczym na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Posługuje się językiem arabskim i angielskim.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij