PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Adam Pejcha

Adam Pejcha

Biuro PAIH w Santiago de Chile

p.o. Kierownika Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Santiago. Wspiera również działania ZBH w Buenos Aires.

Z Chile związany od 2016 roku. Pracował m.in. w Ambasadzie RP w Santiago, odpowiadając za dyplomację kulturalną i promocję oraz wsparcie Wydziału Ekonomicznego placówki i w Centrum Rozwoju Nanotechnologii (CEDENNA) Uniwersytetu Santiago de Chile, biorąc udział w pracach dot. analizy polityki bezpieczeństwa z zakresu nanotechnologii.

Przez kilka lat prowadził również własną działalność w Chile i Polsce z zakresu PR i usług multimedialnych, a przez niespełna osiem lat związany był z polskim sektorem hutniczym, odpowiadając za tworzenie i realizację licznych projektów z zakresu komunikacji i dialogu społecznego dla największego producenta stali w Polsce i na świecie.

W PAIH od 2019 roku. Początkowo wspierał projekty eksportowe i promocyjne z różnych sektorów na rynkach Stanów Zjednoczonych oraz Kanady, a od stycznia 2021 roku pracuje w ZBH Santiago.

Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim.

Ewelina Poleszak

Ewelina Poleszak

Biuro PAIH w Santiago de Chile

Business Development Manager w Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w Santiago.

Od 2015 roku mieszka w Chile. Posiada 12-latnie międzynarodowe doświadczenia w marketingu internetowym i e-commerce. W 2010 roku odpowiadała za wejście na polski rynek portugalskiej agencji marketingu online (Impacting Group).

W Chile zajmowała się tworzeniem strategii i wdrażaniem e-kampanii dla kluczowych klientów na rynku, m.in. CCU, Unilever, J&J, Carozzi, Soprole. Zanim dołączyła do zespołu PAIH prowadziła również własną działalność konsultingową ds. promocji i sprzedaży w Internecie dla firm z sektora spożywczego.

Jest aktywnie zaangażowana w działania dla Polonii w Chile, w tym organizację wydarzeń promujących polską kulturę i język jako nauczycielka w Polskiej Szkole w Santiago.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij