PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Łukasz Chrabański

Łukasz Chrabański

Biuro PAIH we Frankfurcie nad Menem

Absolwent finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej oraz prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Studiował także w Management Center Innsbruck w Austrii oraz na HEC Liege Management School - University of Liege w Belgii. Jest również absolwentem stypendium DAAD w Kassel. Podczas studiów realizował ponadto program Polsko-Niemieckiego Forum Akademickiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelarii prawnej, Ministerstwie Finansów, Ministerstwie Gospodarki, Belgijskiej Izbie Gospodarczej ora EY. Prowadził też własną działalność gospodarczą.

W Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu obecny od 2,5 roku, gdzie początkowo zajmował się obsługą zagranicznych inwestorów przy realizacji projektów inwestycyjnych głównie z zakresu usług dla biznesu (BSS). Na swoim koncie ma realizację wielu projektów zarówno usługowych jak i przemysłowych, głównie z kapitałem niemieckim i amerykańskim. Obecnie jako kierownik ZBH Frankfurt wspiera w ekspansji polskich przedsiębiorców w Niemczech, Szwajcarii i Liechtensteinie.

Zna niemiecki, angielski, francuski oraz hiszpański.

Dorota Kafara

Dorota Kafara

Biuro PAIH we Frankfurcie nad Menem

Specjalistka od dyplomacji publicznej i zarządzania projektami z 15-letnim doświadczeniem w koordynacji międzynarodowych wydarzeń i spotkań politycznych i biznesowych na najwyższych szczeblach. W latach 2006-21 pracownik Instytutu Studiów Wschodnich, gdzie pełniła m.in. funkcję Dyrektora Programowego Forum Ekonomicznego - największej konferencji gospodarczej w Europie Środkowej. Absolwentka nauk politycznych UW oraz filologii słowiańskiej UW.

Obecnie jest ekspertem w biurze PAIH we Frankfurcie nad Menem.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij